Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Heteroszexuálisként hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuálisként hogyan kezeled, kezelnéd le, ha bepróbálkozna egy homoszexuális nálad?

Figyelt kérdés
Melyik félnek kellemetlenebb egy ilyen szituáció? Engem heteróként eléggé zavarna, főleg, ha testi kontaktust is próbálna létesíteni.

2019. máj. 23. 12:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Pedig, aki itt csontokat törne, az igazából egy hurkapálcát sem tudna... Miközben lehet titokban fütyire vágyik :) Aki hetero és a feje nem a seggébe van ragadva, az szimplán elutasítaná, hogy bocs, de nem vagyok bi/meleg.

Az pedig, ha valaki letaperol valakit, legyen azonos vagy ellenkező nemű, az nem bepróbálkozás, hanem szexuális zaklatás.

Nekem van néhány hetero barátom, akik szeretik a fizikai kontaktust is (ölelés, vállveregetés, stb.) és nem érdekli őket, hogy meleg vagyok, mert tudják, hogy nem értem. Félre a szimpla baráti gesztust.

Elhihetitek, kedves "csonttörők", hogy nem vagytok olyan vonzóak, mint ahogy hiszitek :) Aki jó pasi és hetero, az nem küzd olyan önértékelési zavarral, vagy látens homoszexualitással, hogy agresszióval reagáljon.

Egyszer mondtam egy haveromnak, hogy ha meleg lenne, biztos ráhajtanék, annyit mimditt, hogy akkor örülne neki, de heteró, így hiába hajtanék. Különben le se sz@rta :D Megkérdezte, hogy mi az, ami vonzóvá teszi. Ennyi...

2019. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha gyerekkorodban molesztalt az apad kedves utolso, meg nem kellene a mentalitasod vagy a geneidet reprodukciora forszirozni. :)
2019. máj. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!