Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van ilyen lány itt aki 20-25...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen lány itt aki 20-25 éves és még szűz? nem azért mert testi hiányosságai vannak hanem csak túl sok munkája volt és még randizni sem ért rá?

Figyelt kérdés
kort is írjatok

2019. máj. 24. 00:20
 1/4 A kérdező kommentje:
és ha még azok vagytok akkor szoktatok maszturbálni és milyen gyakran? vagy egyszerűen a sok munka miatt teljesen lefáradtok és nem is kívánjátok?
2019. máj. 24. 00:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak olyan lányok, akik ebben a korban még szüzek, de nem feltétlenül azért mert sokat dolgoznak/tanulnak, inkább mert még nem találkoztak arra alkalmas partnerrel. Nem hiszem, hogy annyira sokan lennének, akik még maszturbálni is fáradtak, nem csak ebben a korosztályban és nem csak nők között. Biztos előfordul, de azért nem hinném, hogy túl jellemző.
2019. máj. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

20🙋🏼‍♀️

Mondjuk én dolgozok 16 éves korom óta és mellette tanulok. Versenyistálló iskolába jelentkeztem, közben a családi vállalkozásunk bebukott, szüleim meg elváltak. Így nekem is el kellett kezdeni melózni, de a sulimat nem akartam otthagyni, mert nagyon szerettem volna egy jó egyetemre bekerülni. És elsőéves hallgató vagyok a SOTE-n!!! 😁

Mondjuk ez azzal járt, hogy még bulizni sem voltam max 2-szer egész életemben. Nem szalagavatóztam, nem mentem afterre, az érettségi szünetben nem utaztam el az osztalytársaimmal a Balatonra bulizni, hanem keményen végigtanultam az egész érettségi időszakot.

Igazából nem vagyok az a bulizós lány, nem is hiányzik. Az orvosit pedig imádom, ez az ami tényleg érdekel. Nekem nem teher tanulni, mert ez a “hobbim” is. Azért a vizsgaidőszak eleg kemény, de megéri.

2019. máj. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lassan 21 leszek és szűz vagyok.

Szoktam bulizni járni, vannak barátaim, a fiúkkal is jól kijövök, szerintem nem azért nem szexeltem még senkivel, mert antiszociális lennék.

Átlagosnak mondanám magam, vannak tőlem szebb de csúnyább lányok is.

Voltak fiúk, akikkel összeakadtam néhány randira, néhány kényeztetésre, de a szó szoros értelmében szex nem volt.

van egy ideálom, hogy majd a barátom lesz az első😀

2019. jún. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!