Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves férfiak! Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves férfiak! Egy kapcsolatban mennyi idő után szexeltek először (ha a lány nem szűz)? És maximum mennyi időt vagytok hajlandók várni, amennyiben a lány szűz még?

Figyelt kérdés

2019. jan. 19. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Én ezt nem időben szabnám meg, hanem alkalomban és a kellő érzelmek (szimpátia, szexuális vágy, kedvelés) kialakulásában. Igazából majdnem teljesen mindegy, hogy mikor történik meg az első, ha úgymond jól el tudtok egymással lenni. Láttam már boldog kapcsolatot olyan felek között is akik az első randin szexeltek és láttam olyanok között is akik csak másfél vagy két hónap után. Tényleg nem ez határozza meg.
2019. jan. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Másfél évet vártunk, az esküvőnkig. 😊 Mindketten így akartuk, így gondoljuk helyesnek.
2019. jan. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Nem jönnék össze szűz lánnyal. Olyannal se aki hónapokig kelleti magát, mert a magazinok szerint így komolyan veszem. Mindig komolyan veszem azt, akivel ismerkedek, de nekem a szexualitás fontos, hogy tudjam megvan az összhang, stb. Természetesen komolyan veszem a lány örömét is, de hónapokon keresztül nem lenne kedvem várni, ha úgy érzi, hogy lefeküdne velem, csak nem akar, hogy ne siessük el. Ez nekem olyan idétlen dolog.


27F

2019. jan. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Akkor.mikor megvan minden ahhoz h tenyleg kellemes legyen

Vagyis

Osszhang, vagy, erzelmek, ido, ter, akaras,

2019. jan. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Az hogy mennyi idő után szexelnek, szinte soha sem a férfitól függ (ha erőszak, akkor igen).


Szűz lánnyal még nem volt dolgom, csak szüzikét játszóval.

2019. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!