Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit ronthattam el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthattam el?

Figyelt kérdés

Tegnap este szexeltünk a barátnőmmel.

Előtte voltak a szokásos előjátékok, már több mint egy hete nem is voltunk együtt. Elkezdte a kézimunkát, annyira jól esett, és beindított, hogy el is mentem rögtön. Utána azt mondta minden "olyan" lett, keze is stb.

Meg hogy ennek nem sok értelme volt... Mintha besértődött volna, De mondtam neki hogy én még bírom meg minden, ezen ne akadjon ki, hát nyilván azért mentem el mert jól esett. utána neki álltunk szexelni.

Csak hogy miért kellett ezt mondania? Annyira elvette a kedvem utána...



2019. máj. 24. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Kiábrándító ha a férfi az előjáték közben elélvez mint egy tinifiu
2019. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sose mentem el előjáték közben. Ez egyszeri eset volt, régen is voltunk együtt. Meg jól esett nem követtem el akkora hibát.
2019. máj. 24. 10:31
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Mi a retkes fäß

Ti gyerekekkel dugtok? Nem bírtok normális embert összeszedni? :D

2019. máj. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
LOL
2019. máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mit mondott a lány ?

Hogy, jaaaaj most minden olyan lett ? (nahááát ez de ciki :-) a hülyéje)

Ennek nem sok értelme volt ? (ő kezdte el siomgatni a farkadad igaaaz ? akkor meg mi a baja).

Hagyd a francba az ilyet, ezzel csak a gondod lesz a későbbiekben, hidd el.


Na ha nekem hasonlót mondott volna valaki az életemben, ott áltam volna fel és tipli haza, de azonnal.

Menjen a francba az ilyen tapintatlan, lelketlen !!! csaj.

Nem csodálom, hogy elment a kedved.

Mert nem veled akart lenni és élvezkedni, hanem teljesitményt akart látni, a hülye p...icsa. fujj.

2019. máj. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki szerelmes valakibe, az nem mond ilyet,nem is érez így.
2019. máj. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Húú ez a "belenéztem az előzményeibe" nálam kiverné a biztositékot. Ez a kutakodás a halálom, amikor nyomozgatnak utánam, ez undoritó nekem.

Belekotorni egymás telójába, laptopjába, esetleg FB-jába stb stb. siralmas.

2019. máj. 26. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, az előzőt nem ide akartam.
2019. máj. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!