Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Van még akinek nem jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Van még akinek nem jön be a zuhannyal való izgatás? Mit ronthattam el? N

Figyelt kérdés

Nőknek a válaszait, tanácsait várom! Van barátom, és nem válaszolok privikre!


Sokszor olvastam itt, hogy ajánlják zuhannyal a csiklóizgatást. Tegnap este kipróbáltam, viszont nekem nagyon nem jött be.

Normál erősségűre állítottam a vízsugarat, az elején egész kellemes érzés volt. Viszont a csiklóm sokkal jobban megduzzadt,mintha ujjal izgatnám magam, és nagyon nehezen élveztem el. Mire végre sikerült, akkor a hasam elkezdett fájni, és még most is érzem, hogy valami nem stimmel.

Tud valaki segíteni,hogy mit ronthattam el? Vagy nem mindenkinek való ez a dolog?


Köszönöm a hasznos válaszokat előre is!



2018. jún. 13. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más, változtass a vízsugár erősségén, próbáld közelebbről és távolabbról is, meg azt is változtatgasd, hogy hova megy a vízsugár, pl közvetlen a csiklót találják el, vagy csak körülötte, játszadozz, ha nem jön be egyik sem, akkor meg te ezt nem élvezed annyira, hagyd, csináld úgy ahogy neked jó, én élvezem mondjuk, de ritkán szoktam csak így csinálni
2018. jún. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is kipróbáltam, nekem csak addig jó, amíg felizgulok tőle, utána kézzel fejezem be, mert már kellemetlen, bárhogy is csinálom. Nem tudok elmenni, csak kézzel.
2018. jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Értem, köszi. :)

Igaziból az aggaszt, hogy fájt a hasam utána. Vagy lehet nagyon erőltettem az orgazmust. :/ Abba kellett volna hagynom, mikor sokáig nem jött...

2018. jún. 13. 11:42
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, igen nekem is sokáig tart vele, izgalmas ha csak így csinálom, viszont lassú, ha magamnak rásegítek akkor meg már felesleges mellé elpazarolni annyi vizet :D
2018. jún. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Valamit rosszul csinálhattok.

Nekem 1-2 perc és olyan fokú orgazmusom van, hogy alig bírok megállni a lábamon.

2018. jún. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

En mar evek ota igy masztizok, nagyon elvezem, en a huvelyembe is beszoktam dugni a zuhanyrozsat es ugy felspriccel a csiklomra is, de ezt inkabb hanyagold ha faj tole a hasad:)

Ha mar eleve felvagyok izgulva akkor nekem is 1-2 perc mulva jon az orgazmus :D ha nem akkor 5-10perc. Ha erosnek erzed a sugarat akkor vedd lejjebb, ha melegebbre allitod akkor meg elvezetesebb

2018. jún. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon könnyen és gyorsan jön így az orgazmus

De minden bizonnyal nem mindenkinek jön be ez a fajta önkielégülés

2018. jún. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hű nagyon jókat írtatok!!

Vagy nem tudom a póz mennyire befolyásolja. Én feküdtem a kádban és úgy csináltam közben.

Lehet akkor újra próbálkozok a tippjeitek segítségével :) Mindenkinek ment a zöld!

2018. jún. 13. 12:28
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se mindig jó, van mikor nem erre vágyok, de amikor épp jól esik akkor nagyon :P sztem annyi a titka hogy ne erősen és folyamatosan engedjük ra a vizet hanem neha a környékere is. Egyszer kozelebbrol aztan messzebbrol. Lehet attol faj a hasad h nagyon befeszitetted. Lazan tartsd magad.
2018. jún. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyszer próbáltam de nem jött be
2018. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!