Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki már nudizott valaha -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már nudizott valaha - "házi környezetben" vagy a szabadban -, hány évesen próbálta ki, mikor vállalta be elsőre?

Figyelt kérdés
Társaságban vagy magányosan kezdte? Bejött a ruha nélküli szabadságérzet és megismételte azóta vagy inkább maradt a textiles napozásnál a későbbiekben?

#szabadság #meztelenség #gátlás #nudizmus #gátlástalan szégyenlős
2019. máj. 25. 15:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam nyáron Németországba szaunában kicsit szégyelltem magam
2019. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 mooti ***** válasza:

Én gyerekként sokszor voltam meztelen otthon, de kb 13 éves koromban nudiztam elõszòr idegenek elõtt. Majd mikor 15 lettem abbahagytam, Úgy 19 lehettem mikor a Balatonon egy éjszakai fürdéskor ismét belekóstoltam. Ettõl kezdve sokszor vagyok textil mentesen. Így alszom, így vagyok amikor és ahol lehet. Pl a kertben mindig ruha nélkül tevékenykedem, ha az idõ engedi.

F

2019. szept. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

11 évesen vittek Anyuék naturista strandra. Nagyon szokatlan volt az első 5 perc.

Volt egy időszak, amikor megint kezdtem szégyenlőssé lenni: amikor nőttek a melleim, és szőrösödött a puncim. Akkor volt, hogy nem volt hangulatom nyilvánosan meztelenkedni, de Anyuék nagyon normálisan kezelték.

Ma már az én gyerekeim járnak meztelenül a kertben nyáron, és mi sem járunk textiles strandokra.

Mi családilag a meztelenség hívei vagyunk, de soha sem öncélúan!

2019. dec. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!