Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A távol-keleti embereknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távol-keleti embereknek valóban hosszabb a nemi szőrzetük, vagy csak nekem tűnik olyannak?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg csak nem göndörödik és ezért tűnik olyannak?

Engem, mindenesetre felizgat. Mást is?


2019. máj. 26. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem göndörödik nekik, hanem egyenesen meredezik minden irányban és ettől hosszabbnak tűnik.
2019. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egyet láttam, neki kevés szőre volt, de az valóban egyenes. Az enyém dúsabb,több és hosszabb is L.
2019. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az igaz hogy egy kinai vagy japán csajnak elég bozótos egy európai lányhoz képest
2019. máj. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 ezzel van közeli, személyes, napi tapasztalatom... Szőrös, de ellentétben sok sötét hajú európai nővel, nem terjed át a szőr se a segglyuka, se a combjai irányába. Tehát kizárólag a szeméremdombján van szőr, az egyenes és hosszú, illetve hosszúnak tűnik, pont mert egyenes, de nem durva tapintású. Szóval szőrös, de csak a muff. És nem bozontos, nem göndör. Nekem semmi bajom vele. Mondjuk én letolom neki nyírógéppel, főleg menstruáció előtt, ezt magától nem tenné meg.


Volt olyan szőkésbarna hajú magyar barátnőm, akinek erősebb volt a muff szőre. És volt olyan is, akinek alig volt tapintható, de neki a haja is zavaróan vékony szálú volt.

2019. máj. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megfigyeléseim szerint az ázsiai fanszőr egyenes és hosszú, a feketéké a leggöndörebb ugyanakkor a legrövidebb fajta, a fehéreké valahol átmenet a kettő közt.


Nekem például az ágyékomon sokkal jobban göndörödik, mint a zacskómon vagy a tövénél körben, vannak egészen egyenes, nagyon hosszúra megnövő szőrszálaim.

2019. máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!