Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha itt a gyakorin mindenki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha itt a gyakorin mindenki ennyire szeret meztelenül lenni, akkor miért nem a textilmentes szaunák és a nudista strandok látogatottabbak, a fürdőruhásak helyett?

Figyelt kérdés

Egy csomó kérdésnél, ahol az van, hogy például szeretsz-e meztelenül lenni, a válaszadók 90%-a igennel válaszol, mégis a valóságban ezek az emberek a fürdőruhás strandra mennek a nudi helyett, és a szaunáknál is a textilest preferálják. Ha ennyi ember szeretne meztelenül lenni, mint amilyen arányban itt képviselik magukat, akkor a strandok és fürdők nagy részét nudistává kellene alakítani, ehhez képest pedig nudiból van jóval kevesebb.

Én is szeretek meztelenül lenni, bár ennek nincs köze a szexhez, mert attól függetlenül is, de én ha strandra megyek, kifejezetten a nudista strandokat keresem és olyan szaunába sem megyek, ahol fürdőruhában kell lenni. Mások viszont úgy látom, hogy mást tesznek, mint amit mondanak. Vagy ezek csak vágyak? Esetleg a csak nagyszájúak, és amikor a tettekre kerül a sor, akkor már, nem olyan nagylegények?



2019. máj. 28. 16:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2019. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Mert a net tele van szájkaratéssal... A valós életbe mindenki prűd és szégyellős. A neten mindenki bátor, a való életben meg egy pincsikutya égzengéskor.
2019. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

Én szeretek, de ritkán van rá lehetőségem, ugyanis csak olyan helyen - minden esetben külföldön - szoktam, ahol biztosan nem botlok ismerősbe. Valahogy az furcsa lenne.


De ismeretlenek között szivesen vagyok meztelen, nem zavar az ő meztelenségük sem.

2019. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Én csak itthon szeretek meztelenkedni, egyedül. Mások társaságában már nem.
2019. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Mert kb. 50-szer annyi textiles strand, szauna van mint naturista!

Ez az ál-prüdéria lebutította az országot.

Tőlünk nyugatra pl. egy igazi szaunába be sem teheted a lábad fürdőruhában!

Magyarországon meg alig van, ahol így működik.

Sajnos!

2019. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%

Mert Magyarországon nincs meg a kultúrája?

Például Finnországban mindenki kivétel nélkül ruhamentes a szaunában mindenhol (ahol van nemek szerinti szeparálás).

2019. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom, de de szerintem nem azért mennek a fürdőruhás strandra az emberek, mert abból van több, hanem azért van több, mert inkább oda mennek. Viszont ha annyi ember lenne a nudin, mint ahányan itt állítják, hogy ők oda járnak, vagy szeretnek meztelenül lenni, akkor nagyon nem ez lenne az arány, mint ami most. Ráadásul fiatalok viszonylag kevesen is vannak a nudin, itt viszont biztosan sokan vannak, legalábbis a sok éretlen kérdésből és válaszból ítélve.
2019. máj. 31. 20:26
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
A szauna szűk hely, nem biztos hogy a 70 éves Mici néni mellett akarsz ücsörögni, miközben gőzöli a cickóit:) A strandon meg azért van egy kis mozgástér, hogy kellemes helyet találj magadnak.
2019. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8. vagyok, hülyeséget írtam:D
2019. máj. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#8: Nekem semmi bajom a 70 éves mici nénivel. Én is leszek annyi egyszer, remélem.

Nem csak szép emberek vannak, nekik is joguk van élni. Mert ha így gondolkodnánk, akkor az utcáról is ki lehetne tiltani a csúnya embereket, mert egyesek ízlését zavarja.

2019. jún. 1. 19:05
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!