Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha itt a gyakorin mindenki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha itt a gyakorin mindenki ennyire szeret meztelenül lenni, akkor miért nem a textilmentes szaunák és a nudista strandok látogatottabbak, a fürdőruhásak helyett?

Figyelt kérdés

Egy csomó kérdésnél, ahol az van, hogy például szeretsz-e meztelenül lenni, a válaszadók 90%-a igennel válaszol, mégis a valóságban ezek az emberek a fürdőruhás strandra mennek a nudi helyett, és a szaunáknál is a textilest preferálják. Ha ennyi ember szeretne meztelenül lenni, mint amilyen arányban itt képviselik magukat, akkor a strandok és fürdők nagy részét nudistává kellene alakítani, ehhez képest pedig nudiból van jóval kevesebb.

Én is szeretek meztelenül lenni, bár ennek nincs köze a szexhez, mert attól függetlenül is, de én ha strandra megyek, kifejezetten a nudista strandokat keresem és olyan szaunába sem megyek, ahol fürdőruhában kell lenni. Mások viszont úgy látom, hogy mást tesznek, mint amit mondanak. Vagy ezek csak vágyak? Esetleg a csak nagyszájúak, és amikor a tettekre kerül a sor, akkor már, nem olyan nagylegények?



2019. máj. 28. 16:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

10 - teljesen igazad van!

A naturizmus nem csak a meztelenségről és a természetszeretetről szól, hanem az elfogadásról is!

A nudira kimehet fiatal és öreg, szép és csúf, jó testű és otromba alkatú is!

Nem tudom,de azért benne van a pakliban, hogy attól, aki a korosodó Mici nénivel jön, attól meg én kapnék hányingert... Illetve: én nem, mert nem bántanám meg ezzel; tudom, én sem vagyok egy matyóhímzés...:)

2019. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Béla211 ***** válasza:
76%

Mondjuk a Balatonnál a tesztelés strandok jobbak és van köztük olyan is ami nem fizetős vagy jóval olcsóbb mint a naturista. Én voltam a Balatonberényi naturista campingben ami jobb mint mondjuk az akali ami nagyon és elég hináros én még így is jobban nudista strandra járni de valakit ez jobban zavar. Délegyháza jó hely sokan is járnak oda de kocsinélkül nehéz a kijútás. És a büfék nem a legjobbak normális étterem meg nincs.

Szóval azért van sok hátráltató dolog ami miatt sokan inkább egy textiles strandot választanak kényelmi okok miatt. Pl egy Balatonboglári platán strand jobb az igaz hogy viszont nudi helyen nem fognak meledet rá gyújtani és sokkal nyugisabb és csöndesebb.

2020. jún. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Béla211 ***** válasza:
26%
Nagyon kőves
2020. jún. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Béla211 ***** válasza:
26%
Ja és válaszolnak egy ilyen kérdésre 20 an az nem túl sok. Akit meg ez nem vónz sőt írtózik tőle az nem fog válaszolni.
2020. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés. De sajnos az emberek többségének csak a szája nagy, ha oda kerül a dolog, hogy tenni is kéne valamit, akkor már lapít.
2020. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sokkal kevesebb (normális) meztelen szauna van az országban, mint szemérmetes textiles.

Nudista strandból is nagyon kevés van, a Kádári időkben szinte minden városban volt nudi, Szegeden pl legalább kettő, de még Horányban is volt nudi camping. Debrecenben pl. a Látóképi nudi azért szűnt meg, mert eladták a tavat...

Nyékládházán a jó területekre rázavarták a kotróhajókat.

Győzött az (ál)erkölcsösség!

2020. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!