Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan adjam fel a maszturbalast?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam fel a maszturbalast?

Figyelt kérdés
Nem akarok annyit maszturbalni mint most. Heti 10x minimum csinálom és ez nem egészséges. Van bármi tipp mit tudok tenni ez ellen a vágy ellen? 18L

2019. jún. 16. 23:47
1 2
 11/16 kisördög1 ***** válasza:
24%
Szerintem ne add fel, csináld amikor és ahányszor csak megkívánod!
2019. jún. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Miért baj ez neked? :)

Ha élvezed, miért ne csinálnád?

2019. jún. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Írtam már, hogy azért baj mert pótcselekvés
2019. jún. 17. 10:38
 14/16 anonim ***** válasza:

Pótcselekvés meg a lófszt... Kitől vetted ezt a hülyeséget? Cigiről való leszokás közben a ropizabálás, na az pótcselekvés.


18 éves egészséges lány vagy, ha naponta 10-szer csinálnád se pótcselekvésnek minősülne... :D Lehet, hogy még 20 év múlva is csinálni fogod heti 10-szer. :)

2019. jún. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
De ez egy pot cselekvés:Dd azt sem tudom hogy csinálom , milor ilyenek. Nem azért kérdeztem hogy hé ki szerint pot cselekvés ? Hanem hogy hogyan hagyjam abba
2019. jún. 18. 10:12
 16/16 anonim válasza:
Csinálj helyette valami mást, amikor úgy érzed csinláldád kezdj el foglalkozni mással (pl hobbi)
2019. jún. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!