Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek is hármasban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is hármasban igazán szép az élet, két ff egy nő, vagy a két nő egy ff?

Figyelt kérdés

Akik próbáltátok többesben is! Szerintetek is a legideálisabb felállás a hármas?

Nálatok, melyik verzió a nyerőbb két ff egy nő, vagy a két nő egy ff?



2019. jún. 30. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
2 nő 2 férfi
2019. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
A több férfi egy nő..De erre nőt találni..pf...
2019. jún. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen szerintem is. Mindekettő felállás tetszik.


L

2019. jún. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Két férfi egy nő, de egy normális férfit se lehet találni. N
2019. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Két férfi egy nő, de egy normális nőt se lehet találni. :D
2019. jún. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jelenlegi és előző párommal is próbáltuk többesben. Főként négyesben, hármasban, de volt lehetőségünk hatosban is, illetve kétszer swinger klubban, ahol volt vagy 15-20 ember. Egyetértek, ha már kettőnél többen szeretnénk, akkor a legideálisabb a hármas megoldás! Az még elég meghitt, összebújós, négyen már kicsit sokan vagyunk, akkor egyes helyzetekben a negyedik várakozik, kimarad. Persze fantázia kérdése! ;-)

Két nő - egy férfi, két férfi - egy nő, mindkét megoldás nagyon jó!


Előttem szólókkal ellentétben, én azt mondom, meglehet találni a megfelelő partnereket. Nem állítom, hogy egyszerű, de összejön, ha akarja az ember. Kellemes, rugalmas természet kell hozzá és nem árt, ha kompromisszumra hajlamosak vagyunk. Nem Adonist és nem Playboy nyuszikat kell várni, hanem átlagembereket.

47F

2019. jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg is hármasban élünk.Két férfi egy nő.
2019. júl. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

23L

2 pasi egy lány felállást nagyon szeretem. Lehet mert imádok szendvicsezni. A legnagyobb kedvencem. Volt egy idő mikor 2 pasival laktam egy albérletben hármasban. Mindent megosztottunk egymással:)

2019. júl. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszer próbáltam a 2L/1F felállást, de hosszú távon nem kívántam. Kipróbáltam, köszönöm, ennyi. Az imádott partneremmel egy sima dugás ezerszer többet ér, mint az ilyen elhajlás.
2019. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Számomra az ideális az 1 ffi + 2 -3 nő egy családban, polygyny. De ha alkalmi szexről van szó, akkor jó élvezetes a 2 nő +1 ffi és a 2 ffi + 1 nő is. Én még új vagyok ebben, mostanában keresek ilyen barátokat. ( ffi)
2019. júl. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!