Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármasban szép az élet?!

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a barátommal, és gondoltam, meglepem a egy "édes hármassal". Természetesen a 3. egy lány lenne. Szerintetek milyen hatással lenne ez a kapcsolatunkra?

És sajnos azt sem tudom, hol lehetne találni ehhez megfelelő partnert.



2012. júl. 6. 04:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Elírtam, szóval:

"meglepem egy édes hármassal" :)

2012. júl. 6. 04:57
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Mi aztán annyira ismerjük és átlátjuk a kapcsolatotokat, hogy ihaj.
2012. júl. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Ezt csak is te tudhatod, te ismered a párod és saját magadat.
2012. júl. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 fünof ***** válasza:
50%
Szerintem ha nem ellenzi, akkor te fogod megszívni, mert egy idő után észreveszed, hogy őt kummantja, nem pedig téged és ez bántani fog
2012. júl. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy bizalmi játék, általában a férfiak csak szexelnek benne, de a lányok rögtön féltékenyek egymás testére, és arra hogy hogy ér hozzájuk a fiú. Még hónapok múlva is ezen fogsz agyalni.
2012. júl. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ti tudjátok, én sosem mennék bele ilyesmibe szerintem.
2012. júl. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha mind a ketten benne vagytok, akkor nem lehet akadály. De az érzelmi oldalát már előttem helyesen vázolták. A pasi többnyire csak a szex részére gondol ha téged szeret. Te viszont féltékeny lehetsz. Ha ez nálad nem okoz problémát akkor nincs akadály. A harmadik lehetőleg egy ismeretlen csaj legyen. Gondosan válasszátok(!) ki az embert. Lehetőleg közösen, hogy mind a kettőtöknek tetsszen a lány. És kedves párodnak komoly dolga lesz... Nem olyan egyszerű két nő igényeit kielégíteni, úgy, hogy mindenki számára felejthetetlen élmény legyen.

Nálunk sikerült összehozni, igaz mi egy ismerőst választottunk, de ez esetben mind a két lánynak voltak egymás iránt "hajlamai":)

2012. júl. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Mindenképpen fizetös lányok között keress. Sokkal kisebb a valoszinüsége, hogy a hátad mögött folytatják.
2012. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a totális meglepetés jó ötlet...

Én nem az ágy mellett mondanám el, hogy a másik csaj nem pizzafutár, hanem őt is el kell rendezni...

2012. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát elég gyanús, hogy nélküled is dugni fogja a csajt... dehát te tudod.
2012. júl. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!