Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg rengeteg nő szőrtelení...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rengeteg nő szőrtelenít ott lent?

Figyelt kérdés

Kicsit zavaró, hogy mindenhol (akár élőben, reklámban) olyan nőkkel találkozik az ember (kortól függetlenül), hogy tökéletes, sima, csupasz nemi szerve van.

Miért undorodik a legtöbb "férfi" a rövidrevágott, bikinivonal leszedve típustól is?

Ez nem igénytelenség,vagy higiénia kérdése sőt nőgyógyászok szerint sokkal higiénikusabb szőrt hagyni ott. Ápolt, törődve van vele de szőrös. Baj?



2019. júl. 3. 23:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj
2019. júl. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Én személy szerint igénytelennek és gusztustalannak tartom ha szőrös, mármint saját magamnak és igazából nem is tudom elviselni.
2019. júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

Hol látsz te élőben meg reklámban nemi szerveket?

Egyébként én nem tudom elviselni, ha szőrös.

2019. júl. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A kettestől kérdezném (nem kötekedésből) miért gusztustalan számodra?
2019. júl. 3. 23:48
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy neked és a partnereknek tetszen, a többi nem számít. Tehát ha te rövidre nyírtan szereted és a partnerednek is tetszik így, akkor más véleménye nem számít. 🙂 F 24
2019. júl. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
élőben barátnőkkel átöltözve akaratlanul is odapillant az ember, a sok modell, influenszer bikinijén keresztül is látszódnak a dolgok...
2019. júl. 3. 23:49
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

Sajnos!

Pedig igényesen meg lehet nyírni a sűrű szőröst is!

2019. júl. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Ez szerintem inkább a nőknek fontos. Sok férfi van, akinek nem baj, ha szőrös punci és csak nagyon kevés, aki csak a csupaszat szeretni és fogadja el.

Nekem sincs bajom a szőrössel, sőt szeretem, bikini vonal azért legyen megcsinálva.

2019. júl. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Pedig nincs vele baj, sőt...
2019. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem senki se fog megszólni, amiatt, mert nem csupasz a puncidnál. Ha lenyírod rövidre, az bőven jó, akkor már, ha meg is látják, nem hiszem, hogy igénytelennek tartanának a lányok vagy bárki emiatt.
2019. júl. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!