Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első menzesz fogamzásgátlóval?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első menzesz fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés
Elso honapot szedtem vegig fogamzasgatloval, egesz honapban erzekeltem kissebb nagyobb barnazast, a harmadig het vegere mar minimalisra csokkent. Placebo tabikbol a 3.nal tartok de nem jott meg olyan friss ver, csak rozsaszin-feheres folyas mint a ciklus elejen. Normalis ez? Tudom hogy csak megvonasos verzesem van ilyenkor es van akinek sokkal kevesebb jon meg de az normalis hogy nekem nem jon friss ver?

2019. júl. 27. 11:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Az első 3 hónapban még bármi lehet normális. Amúgy egyszer sem biztos, hogy nem fogsz holnapra rendesen vérezni. A gyógyszerszünetben bármelyik nap jelentkezhet a megvonásos vérzésed. Lehet neked pont az 5. napon fog.
2019. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!