Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszülnéd a gyereket, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszülnéd a gyereket, ha FIZETNÉNEK érte?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy becsúszik egy nem kívánt terhesség és nem szeretnétek megtartani. Ha felajánlanák neked, hogy válallják a terhességgel járó kiadások finanszírozását, illetve a gyerekért fizetnek még kb 2 millió forintot, akkor lennél béranya egy olyan pár számára, akiknek nem lehet gyerekük? Vagy inkább maradnál az abortusznál?

2019. júl. 30. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Mi nem olyan rég erről beszéltünk feleségemmel. Nálunk az abortusz eleve szóba sem jöhet, a béranyaságra meg azt mondta, nem lenne ellenére, csak amikor megszüli, nem biztos, hogy el tudná engedni.
2019. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 StevenUp ***** válasza:
94%
Ez létező dolog. Úgy hívják: Családi Otthonteremtési Kedvezmény
2019. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem csúszik be, mert védekezünk (tudom, itt mindenki védekezés mellett lett terhes). Ha pedig mégis, akkor százmillióért sem adnám oda másnak, ha már megszültem.
2019. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Igaz,férfi vagyok,de ez undorító.Igen is,vállald a felelősséget,egy megszületendő gyermek életéről van szó.Ha abortusz mellett döntenék/a párom,nem bírnék utána tükörbe nézni.
2019. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Semennyi pénzért nem lennék béranya. Valakinek odaadni a gyereket? Soha

Akkor inkább abortusz.

2019. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem lennék béranya, mert hiába más gyereke, akkor is én szülném meg. Nem tudnám utána odaadni, viszont az abortusz mellett sem állok, szval inkább nagyon vigyázok, h amig nem akarunk gyereket, addig ne csússzon be.


L

2019. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

" a gyerekért fizetnek még kb 2 millió forintot"

Embereket nem lehet megvásárolni. Undortó még a gondolat is.

2019. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem béranyaság.

A béranya a TE gyerekedet hordja ki. Aki genetikailag a tied.

Nem azt, aki csak úgy véletlenül becsúszott, mert az genetikailag is az övé.

2019. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de előtte ügyvéd által kötnénk egy szerződést, amibe minden fixen le lenne jegyezve, hogy utána semmi probléma ne legyen belőle.
2019. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak szimplán béranyaság kérdése,2 millió Ft-ért biztos nem vállalnám,ha amúgy nem lennék terhes.


Szerintem ez túl kevés azért,ami kényelmetlenséggel jár egy terhesség 9 hónapon át.

Oszd el 9 hónapra azt a 2 milliót és máris nem hangzik olyan jól.

2019. júl. 31. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!