Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszülnéd a gyereket, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszülnéd a gyereket, ha FIZETNÉNEK érte?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy becsúszik egy nem kívánt terhesség és nem szeretnétek megtartani. Ha felajánlanák neked, hogy válallják a terhességgel járó kiadások finanszírozását, illetve a gyerekért fizetnek még kb 2 millió forintot, akkor lennél béranya egy olyan pár számára, akiknek nem lehet gyerekük? Vagy inkább maradnál az abortusznál?

2019. júl. 30. 20:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

Én nagyon nem akarok gyereket, folyton parázom a terhességtől...Sajna a fogamzásgátlót abba kellett hagynom, hát ilyen az én szerencsém. :(


Ha viszont végigszenvednék miatta 9 hónapot, akkor már nem adnám senkinek sem. A korai abortusz és a szülés majd örökbeadás között az a különbség nekem, hogy az előbbinél még csak egy sejtcsomóról van szó, míg az utóbbinál egy fejlett, életképes újszülöttről.

2019. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon a béranyaság illegális. A pontos törvénykezést nem tudom, de szerintem simán börtön jár a dologért, ha kiderül. Egyébként nem lennék béranya. Ha már vállalom a terhességet és a szülést, akkor a gyereket is vállalom.
2019. júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kétmillió forintért nem tenném tönkre a testemet.
2019. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
63%
Szerintem, vállalnám a béranyasagot, jobb mint ha meggyilkolják az abortusszal. Jó hejre kerülne akiknek nem lehet saját. Kár is hogy ez itthon illegális, sokakon segítene.
2019. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj ügyvédhez. Na nem azért hogy szerződésbe foglald, hanem mert bűncselekmény, 3 évvel sújtható.
2019. aug. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!