Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Haziorvos is felirhatja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haziorvos is felirhatja a fogamzasgatlot ha mar szedem feleve?

Figyelt kérdés
2019. aug. 6. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2019. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Ez engem is érdekel, mert így olyan nyűg 3 havonta járni nőgyógyászhoz.
2019. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Felírhatja, ha viszel a nőgyógyásztól egy igazolást évente.

Csak úgy bemondásra nem fog felírni fogamzásgátlót.

2019. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Szia!


Én a Zoely nevezetű fogamzásgátlót szedtem,majdnem egy fél évig,de nekem nem felelt meg mert vérzéseim voltak a menstruációim között.

Erre még rá tett egy lapáttal,hogy borzasztó nehéz volt hozzájutni legfőképp ezért akartam váltani,mert nem volt beszerezhető a környékemen.

Elmentem a nődokihoz elmondtam neki a problémáimat,amire felírt egy vérzéscsillapítót és tájékoztatott hogy hónapokkal előtte be kell szerezni a tabikat,hogs ilyen probléma ne fordulhasson elő,hogy nincs.

A fogamzásgátlásból 1 hónap kimaradt( mert az egész országban sehol nem volz ilyen gyógyszer mert hiánycikk.)

Aztán a háziorvosom asszisztensét felhívtam mit lehetne tenni ez ügyben és azt mondta hogy hagyjuk a francba ezt a gyógyszert nála van az összes vérvétel eredményem leülnek a háziorvosommal és keresnek nekem egyet.

Így is lett pár napra rá mehettem a receptért. Ezt a fogamzásgátlót 4 hónapja szedem,semmi rossz tapasztalatom nincs vele.

Szerintem felírhatja a házidoki is.

De egyébként mikor a nődokim írta fel,ugyanezt a kérdést feltettem neki amire ő azt válaszolta hogy inkább járjak be havonta hozzá mert ha bármi problémám van,azon a háziorvos nem tud segíteni csak ő.

Szerintem egy próbát megér a háziorvosodtól megkérdezni.

2019. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget
2019. aug. 6. 13:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Kiírja nekem is mindig kiírta.
2019. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felírja! Megmondod melyik fajtát szeded és felfogja írni!
2019. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!