Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a baj? A héten mindenképp...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj? A héten mindenképp doki?! Volt már nektek iylen?

Figyelt kérdés
júl 5.én kellett volna megjönnie ha 28 npra jön meg mint eddig de mai napig (2010.júl.12)semmi és elvileg terhes sem vagyok semmi jele nincs és a teszt is nnegativ lett.éS ANYÁM is tud rola ugy h eddig sosem beszélt vele ezekről a dolgokról félek is h ne h terhes legyek v vmi és orvoshoz meg még nem akarja h elmennyek mert szerinte majd később megjön..pff...deh akk is Csütörtökön megyek orvoshoz.Lehet szex miatt késik ennyit? mert több mint 2 honapig nem volt semmi és jún közepén volt aktus gyors (10 p)és lehet h ez miatt?Volt már h késett deh enyit még nem.És tegnap megint szexeltünk gondoltam talán ettől beindul a vérzés pár nap mulva..volt már iylen régebbben...Szerintetek mi van velem??A gyógyszer el kéne már kezdenem (első)deh igy még nem tudom.Köszi a válaszokat!
2010. júl. 12. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én pont fordítva szoktam lenni. Ha már 2-3 nap van a megjövetelig, és akkor szeretkezünk, akkor általában meghozza. Mondjuk volt egyszer olyan, hogy még nem volt rendszeres szexuális életem, és heteket késett egy-egy aktus után.
2010. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel védekeztetek?

Lehet a stressztől is,de jobb,ha tényleg elmész az orvoshoz.

2010. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanezen mentem keresztül pár napja, nekem is kb. 1 hetet késett. Nem is fog megjönni neked sem, mindaddig, amig stresszelsz.

Én is csak ugyanazt tudom kérdezni, mivel védekeztetek? A párod biztos benne, hogy nem lehetsz terhes? Mert elvégre, ő jobban tudja hogy mi volt a helyzet.. ;)


Ha meg védekeztetek és még tesztet is csináltál, negatív lett, akkor nincs miért aggódnod. ( még 1 kérdés: eltel-e e 7-10nap az aktus és a teszt elvégzése között?)

Ha igen a válasz, tényleg ne aggódj.:) Annál hamarabb megjön:)

2010. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen 3 hét után csináltam tesztet az aktus után...miután már meg kellett volna jönnie.szóval jelei sincsenek csak késik és jhét csütörtökön mennénk nyaralni és nem akarom h akk jöjjön meg tehát lehet h csüt.ön tényleg orvos jobb tisztán látni am meg gumival csináltuk azért is döntöttünka tabi mellett..köszi
2010. júl. 12. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!