Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek lehet valami gond?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet valami gond?

Figyelt kérdés

Fél éve szedek fogamzásgátlót. 4-5 körül szoktam bevenni.

Múlt héten hétfőn kezdtem a levelet de mivel munkába elfelejtettem vinni így 5 helyett 10kor tudtam bevenni, másnap meg munka előtt 2kor. Utána rendesen 3-5 között. Sosem marad ki egy szem sem.

A második hét végén járok és a párom azt mondta olyan az ízem mint vérzés előtt. A melleim és mellbimbóim megvannak duzzadva, érzékenyek.

A levelet megelőző gyogyszermentes héten voltunk együtt. Lehet gond?


2019. aug. 10. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egyszer elutaztam, és a szálloda, más környezet, stb... miatt elfelejtettem 4 napig bevenni.

Meg is jött.

Akkor az orvos javasolta a kiegészítő védekezést, és azt, hogy a hiányzó szemeket 12 óránként 1 tabletta bevételével pótoljam.

Utána pedig a szokásos módon.

A tablettát pedig mindig tartsd magadnál, és igyekezd ezután időben bevenni.

2019. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha van "gond", akkor nem azért mert két napig nem teljesen ugyanakkor vette be. Egyéni érzékenység függvénye, ez kinél mennyire borítja meg a ciklust. Célszerűbb minden nap ugyanakkor bevennie, de +/- 1-2 óra egyébként sem számít (a vastagbél-traktusból szívódik fel a hatóanyag, odáig meg sosem óramű pontossággal jut el, mivel változó egyes ételek áthaladási ideje az emésztő rendszeren).

Ha a tünetek nem múlnak el 3-4 nap alatt, vagy megjön a ciklusa, vagy éppen kimarad, urambocsá' alhasi fájdalmat tapasztal, akkor egyébként se hallgasson másra - uzsgyi a nőgyógyászához. Nem a baba miatt, hanem azért, hogy másik készítményt írjanak fel Önnek.

2019. aug. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!