Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye így már nem lehet gond...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye így már nem lehet gond az antibiotikum szedése miatt?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek. Ezen a héten hétfőn voltunk együtt a barátommal. Viszont torokgyulladásom lett, antibiotikumot kezdtem szedni ma reggel. Azt olvastam a tájékoztatóban, hogy az antibiotikum szedése alatt, illetve utána egy héttel kell kiegészítő védekezés.

Ugye így a hétfői dolgokba már nem kavar be?

Bocsánat, ha hülye kérdés de nagyon nem hiányozna a baba.

N


2019. jan. 27. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"az antibiotikum szedése alatt".

Te írtad: ALATT. NEM előtt.

2019. jan. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen csak annyi rosszat olvasni neten :( A nőgyógyászom meg esélytelen ma felhívnom, mert ha őt elérném, nyilv!n megkérdezném.
2019. jan. 27. 10:56
 3/13 anonim ***** válasza:
A apermiumok simán elvannak 5 napig a nőben. Tehát tegnap óta benned úszkálnak. Az antibiotikum miatt lehet, hogy most nem véd a fogamzásgátló tabletta, és megérik egy petesejt. Azt pedig a bent levő spermiumok meg tudják termékenyíteni. Bár az esély csekély, nem kizárt.
2019. jan. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
21-én voltunk együtt, és 27-én reggel kezdtem az antibiotikumot. Így is hamarabb kellett volna szednem, mert így iszonyú beteg lettem, de húztam, amiatt, hogy nehogy baj legyen. Most mit csináljak? :( Mindig annyira odafigyelek ilyen dolgokra. Percre pontosan szedem, soha egy szem sem maradt ki. Nem tehetek róla, hogy beteg lettem :( Komolyan a sírás kerülget.
2019. jan. 29. 08:18
 5/13 anonim ***** válasza:
6 nap már nem gond, nyugi. Csak én tegnap elnéztem a napot. Azt hittem, 1 nappal a szex után kezdted az antibiotikumot.
2019. jan. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pedig leírtam érthetően... Viszont sikerült teljesen pánikba esnem a kommented után.
2019. jan. 29. 17:38
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Máskor használd a józan eszedet.
2019. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Te meg gyakorold a szövegértést, és ne baromságokat irogass másoknak! De tudom, aki hibázik úgysem ismeri be, hanem a másikat támadja. Nálad is látszik, úgyhogy szerintem ne osztogass itt tanácsokat,ha mindenkit félrevezetsz.
2019. jan. 29. 19:10
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem vezetek félre mindenkit. Ha magad is tudod, hogy 6 nappal szex után nem lehet gond, mi a francnak tettél fel kérdést? A gyerekes témakörben is úgy írtál ki kérdést, mint aki azt se tudja, hogy készül a gyerek... Gondolkozz egy kicsit, és ne mások válaszain hisztizz. Vagy akkor ne szedj fogamzásgátlót, mert valószínűleg a benne leírtakat sem fogod felfogni ép ésszel.
2019. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

#9: A kérdező egy szóval nem írta, hogy az együttlét után egy nappal kezdte az antibiotikumot. Ez a te baromságod volt. Aztán pánikot keltesz,majd leszúrod. Ne haragudj, de undorító ez a viselkedés. Ha valamelyik kérdés nem tetszik, nem muszáj oda okoskodnod. Ráadásul sok szabadidőd lehet ha mások kérdései után kémkedsz :D

Ha észrevetted, hogy tévedtél, elég lett volna annyi, hogy bocsánat, félreolvastam. Nem ez hogy visszajössz veszekedni. Akik a neten ilyen undorítóak gondolom a való életben hogy viselkedhetnek. Ne itt éld ki magad mert nagyon unalmas hogy a magadfajták minden kérdést elrontanak!

2019. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!