Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Fogamzásgátlás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hány órával vehetem be hamarabb?

Fesztiválon voltam az este, nem akartam magammal vinni az egész levelet. Általában 10-11 körül veszem és most 7kor vettem be, azaz 3-4 órával hamarabb.

A következő szemet rendes időben venném be.

Nem okoztam magamnak bajt ugye?

aug. 11. 15:49  Privát üzenet  

A válasz
Nem.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont aug. 12. 11:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megjött hamarabb fogamzásgátló mellett?
Ditinell-t szedek. Az utolsó bogyót elfelejtettem bevenni, így 1nappal hamarabb jött meg. A következő levelet is 1 nappal hamarabb (szombaton) kezdjem, vagy ugyan ugy (vasárnap) mint normál esetben?
Hamarabb vettem be a fogamzásgátlót, mint szoktam. Probléma?
Júniusban bevettem egy esemény utáni tablettát mert védekezés nélkül feküdtem le a barátommal és féltem nehogy baj történjen juniusban egy héttel hamarabb jött meg a menstruációm...
7napos szünetből hamarabb jött meg (egész pontosan 5napja szünetelek) ma kell be vegyem a fog. Gatlót vagy (vasárnapit) vagy pedig várjam meg a 7napos szünetet?
72 órás tabletta után hamarabb megjöhet?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Fogamzásgátlás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!