Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pöty20 kérdése:

Szerintetek fogamzásgátlót érdemesebb szednem rövid ideig vagy esemény utáni tabletta éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Még elég friss kapcsolatban vagyok, de már szóba jönnek a szexel kapcsolatos témák. A barátom csak egy dolgot szeretne (mind a ketten szüzek vagyunk), hogy a legelső "érintkezés" az gumi és minden mentes legyen. Én annyira nem repesek az örömtől, hogy ezt szeretné, mert ugye én szerintem teherbe lehet esni ennyitől elég könnyen, főleg elsőre. Meg mondta, hogy kifizeti/megfelezzük bármelyiket választom ha szeretném meg minden, de tényleg csak ennyi lenne a kérése. Meg ugye rutin vizsgálatra mind a ketten elmennénk, mert az a tuti szóval ezzel sincs gond. Csak ugye, ha bele megyek akkor melyik lenne a jobb.

A kérdésem tehát az lenne, hogy ha ebbe bele megyek akkor a fogamzásgátló lenne logikusabb vagy esemény utáni tabletta?

Mert utána ráállnánk a gumira csak ez egyszeri dolog lenne, ami neki elég fontos dolog amint látom, viszont ez nekem lenne nagyobb dolog.

L/17



2019. aug. 19. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
A tabi egy hónap után biztosít védelmet, az esemény utáni felejtős, arra ne tervezz! Csak indokolt esetben szabad használni!
2019. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem inkább új barátot keress aki nem ilyen gyerekes
2019. aug. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem meg növessz agyat, mielőtt szexelsz.
2019. aug. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Biztos,h szűz a srác?

Magyarázd már el neki,h ne a Te életeddel játszon!

2019. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Az esemény utáni tabletta annyira hazavágja a hormonháztartásod, hogy csak pislogni fogsz mint a hal a szatyorban. Ráadásul egy féléven belül fel sem fogja írni a doki kétszer. És 2-3-szor annyiba kerül mint a fogamzásgátló.

Mi a baja a gumival? Értem én, hogy nélküle sokkal jobb, de ez most nem szempont.

Szerintem ne szexeljetek. Egy ilyen idióta barommal pláne nem.

2019. aug. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak más fogamzásgátló módok is, pl pesszárium amit behelyezés után egyikőtök se fog észrevenni. Nem véd annyit mint a tabletta (de ugyanúgy 90% fölött van szóval ne aggódj) de legalább nem szórakozik a hormonháztartásoddal.
2019. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Van ismerősöm, akinek az esemény utáni úgy felborította az egész hormonháztartását, hogy azóta nagyon komoly betegségekkel küzd több éve. Az nem egy olyan dolog, amivel az ember tervez, hogy majd beveszi. Vészhelyzetre van, és rengeteget tud ártani.
2019. aug. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
nekem pl nem állt vissza ciklusom a fogamzásgátló abbahagyása után. megérte? nem. az egészségedről van szó, a palidnak meg két perc örömről
2019. aug. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

"A barátom csak egy dolgot szeretne (mind a ketten szüzek vagyunk), hogy a legelső "érintkezés" az gumi és minden mentes legyen."


Aha. Szóval utána majd gumit húz? Én meg hadd mondjam, hogy cö-cö! Ismersz egyetlen embert, aki szeret lejjebb adni, vagy hátrafelé haladni? Nincs olyan! Mindenki előre, egyre feljebb törekszik, és ez így van rendjén.

2019. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csakis a gumit javaslom. Majd,ha már tuti,h együtt maradtok, és rendszeresen szexeltek,akkor majd ráértek más fogalmazásgátláson gondolkodni.
2019. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!