Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pöty20 kérdése:

Szerintetek fogamzásgátlót érdemesebb szednem rövid ideig vagy esemény utáni tabletta éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Még elég friss kapcsolatban vagyok, de már szóba jönnek a szexel kapcsolatos témák. A barátom csak egy dolgot szeretne (mind a ketten szüzek vagyunk), hogy a legelső "érintkezés" az gumi és minden mentes legyen. Én annyira nem repesek az örömtől, hogy ezt szeretné, mert ugye én szerintem teherbe lehet esni ennyitől elég könnyen, főleg elsőre. Meg mondta, hogy kifizeti/megfelezzük bármelyiket választom ha szeretném meg minden, de tényleg csak ennyi lenne a kérése. Meg ugye rutin vizsgálatra mind a ketten elmennénk, mert az a tuti szóval ezzel sincs gond. Csak ugye, ha bele megyek akkor melyik lenne a jobb.

A kérdésem tehát az lenne, hogy ha ebbe bele megyek akkor a fogamzásgátló lenne logikusabb vagy esemény utáni tabletta?

Mert utána ráállnánk a gumira csak ez egyszeri dolog lenne, ami neki elég fontos dolog amint látom, viszont ez nekem lenne nagyobb dolog.

L/17



2019. aug. 19. 10:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a sok hülyeséget.

A 80-90-es években minden nő, ok szóval 95% tablettát szedett, miért, mert úgy volt jó mindenkinek. Minden értelmes anyuka elvitte 16 évesen a lányát orvoshoz és feliratták neki a leggyengébb tabit és nem volt gond. Mára rájöttek, hogy az óvszerbiznisz sokkal jobb, mint a tablettabiznisz :-), mi történt ? Ügyes marketinggel a mai tinik cikinek érzik gumi nélkül az egészet és csodálkoznak, ha kedvesség és élménymentes lesz az együttlét.

Nyugodtan le lehet pontozni, de én az egész életemet intenziven végigszexeltem, 2x próbáltam meg gumival soha nem sikerült, lelankadtam tőle, (tudom én vagyok a béna).


1. Soha nem lett terhes senki, mert nem az elélvezésem helyszine volt a fontos, magyarul nem élveztem bele a lányba

2. Soha semmi bajom nem lett.


De mi élveztünk minden pillanatot és kész.

Egyetlen egy dolog van a mai otatásban, amire szexualitásban ránevelik a tinket a : GUMI

Aztán csodálkoznak, hogy :

- a fiúk nem teljesitenek !!!

- a lányok sikositoznak, kozben meg a türelmes előjáték a legjobb sikositó

- számolgatnak, hogy mi éri meg jobban pénzügyileg, a tabletta, vagy a gumi. És azt mérlegelik, hogy igen, jobb a gumi, mert azt nem a lánynak kell fizetni stb stb stb.


Komolyan, nekem szánalmas ezeket a szempontokat figyelni-olvasni :-)

2019. szept. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!