Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első hónap 17. nap és még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első hónap 17. nap és még mindig vérzek. Mit tegyek ha a 2. levél gyógyszernél is ugyanezt tapasztalom?

Figyelt kérdés
Milligest mellett egész hónapban vérezgetek,hol erősebben hol gyengébben. Már kérdeztem ez ügyben és irtátok,hogy majd rendeződik a 2. hónapban. De már lelkileg kivagyok ,mert mit tudok tenni ha mégsem múlik el? Abbahagyni nem merem hóközben.Lehet gyógyszert váltani ugy ,hogy ezt nem szedem végig? Még egy hónapot igy nem birok ki az biztos.A doki meg csak dec4-re adott időpontot(akkor meg már bőven szedni fogom a 2. adagot)Sajnos igy a szex sem megy.Adjatok tanácsot! Köszönöm
2008. nov. 15. 07:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha ez vigasztal, szinte teljesen ugyanabban a cipőben járunk, csak a gyógyszer más, és én 18 napja vérzek. Engem is nagyon kiborít és megvisel a dolog, folyton arra gondolok, hogy mi van, ha nem múlik el, és kezdhetem elölről az egész szarságot... Ennek ellenére szerintem várjunk hónap végéig, az mindenképpen károsabb, ha nem szeded végig. Az orvos is azt javasolná valószínűleg, hogy a második levélig tarts ki. Én olyan gondolatokkal tartom magamban a lelket, hogy sokan mondták, mennyire szar volt az első hónap, 21 napos vérzések, stb, aztán második hónapra minden helyrejött. Ki tudja.. Kívánom neked a legjobbakat! Nem hinném, hogy nagy segítség volt, de legalább van egy sorstársad.. Üdv!
2008. nov. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nyugi a 2. hónapra el kell múlnia! Ezzel majdnem mindenki így van!Kitartás, már csak 4 szem van hátra!
2008. nov. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is milligestet szedek az első hónapom teljes káósz végig véreztem..szerintem ne ess kétségbe hiszen nekem a második levél előtti mensimmel teljesen elmúlott. Ne izgulj..:) Tényleg felesleges.
2008. nov. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Remélem,hogy igazatok lesz!:) A várakozáson kivül most per pill ugysem tudok mást tenni... Köszönöm ,hogy irtatok! Kicsit megnyugodtam......
2008. nov. 15. 10:40
 5/16 pry ***** válasza:
100%
Első hónapban nekem alig volt olyan nap amikor nem véreztem, már kezdtem azt gondolni, hogy ez a fogamzásgátló mechanizmusa, hogy a folyamatos vérzés lehetetlenné teszi a szexet...De aztán végül a7 napos szünetben mintaszerűen megjött, rövidebb volt mint általában és nem fájt, majd az új levél kezdete óta egy csepp vér sem volt;). Kitartás!
2008. nov. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha saját magatokon is tapasztaljátok,hogy mennyire negatív hatású a fogamzásgátló tabletta,mi a szarnak szeditek?Én is nekiálltam és évek óta szemvedek a hatásai miatt!Több a mellékhatása,mint amennyit használ!A nőgyógyászok meg csak a pénz miatt írják fel,mert minden egyes doboz tabletta után százalékot kapnak!
2008. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
B***g. Mindenkin sokat segítettél, köszi.
2008. nov. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Csak az első hónapban vannak kisebb mellékhatások, nem kell izgulni, el fog múlni!


A kettővel előtti pedig minek szól bele, ha nem tud róla semmit! Én inkább szedem a fog. gátlót, mint 2 havonta járjak abortuszra!

2008. nov. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hogy miért szólok bele?Mert szedtem én is,engem is nyugtattak,hogy elmúlnak a kezdeti tünetek,amik el is múltak,aztán minden második hónapban,amikor a jobb petefészkem "dolgozik" cisztám lesz...És mindez miért???Mert annyira tönkretette a szaros fogamzásgátló a hormonháztartásom!És ha olyan jó,akkor miért van az,hogy rengeteg nőnek nem lehet évekig vagy soha többet gyereke?Vagy hormonproblémával születnek stb???És nemcsak a gyógyszer létezik,mint fogamzásgátló,úgyhogy nem erre kéne fogni!Inkább utána kéne járni,hogy még milyen módszerek vannak!Érdekes 4 éve abbahagytam,más módszert választottam,még mielött visszatámadnál, nem a gumit,és egyszer se mentem abortuszra!Szóval nincs hiányom tapasztalatban,és nem egy ismerősöm van,akinek szintén rossz tapasztalatai vannak,amik nem feltétlenül a gyógyszerszedés közben jelentkeznek,hanem utána...Arról nem is beszélve,hogy rengeteg nő gyógyszer mellett lesz terhes,mert elég egy vírusos betegség vagy egy hányás,és kiürül a napi mennyiség...Erről ennyit!
2008. nov. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Sorstársaimmal együtt azért szedjük a fogamzásgátlót mert biztonságban szeretnénk érezni magunkat és felszabadultan szeretkezni,nem a terhesség miatt aggódni. Persze mint minden másnál ,itt is vannak rossz tapasztalatok és gyógyszer melletti teherbeesés. Szerencsére azért ez ritka.Az,hogy Nálad gondot okozott,az sajnálatos. Remélem nekem bevállik a gyógyszer és nem lesznek panaszaim tovább. Pár napot még kibirok aztán majd eldől.Nem vagyunk egyformák! Én ezt választottam mert kényelmes.Nem vita fórumot akartam nyitni,csak megnyugodni szerettem volna kicsit,hogy ez még rendbejöhet nálam. Köszönöm mindenkinek a hozzászólást!
2008. nov. 16. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!