Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3éve szedek belarát és eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3éve szedek belarát és eddig napra pontosan megjött. Ma telt le a 7nap gyógyszermentes és semmi. Tegnap CLEARBLUE tesztet csináltam, a késés 6. napján az negatív lett! Menyire megbízható ez a teszt? Ugye ha terhes lennék már kimutatná?

Figyelt kérdés
mitől késhet még??vagy miért maradt ki?
2010. júl. 13. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

én azt hallottam,nem tudom mennyire igaz(bnőmnk mondta a doki),hogy azt hiszem max 2évent bogyót kell váltani,mert már nem hat!

nem akarlak megrémszteni de bátyám is "úgy lett" h anyum gyógyszert szedett,bár az 24éve volt,azóta fejlődött a tudomány! :)

2010. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

Én azt hallottam, hogy 4-5 évig is szedhető a gyógyszer, váltás nélkül.


Nem hiszem, hogy a mai gyógyszerek nem hatnak 2 év után...

2010. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Az újabb, alacsony hormontartalmú fogamzásgátlókat akár 20-30 évig is lehet egyfolytában szedni, nem kell szünetet tartani és váltani sem. Az meg, hogy nem jött meg, nem feltétlenül a terhesség jele, ugyanis aki gyógyszer mellett lesz terhes, annak is megjön a "menstruációja" ugyanis gyógyszerszedés esetén nem menstruálsz, tehát nem a petesejt ürül ki, hiszen nem is termelődik, ezért szeded a gyógyszert, hogy ne termelődjön, hanem csak egy un. megvonásos vérzés jelentkezik, hiszen a tablettát megvonod a szervezettől. Szóval keress fel egy dokit, lehet, hogy valami szervi dolog van a háttérben.
2010. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de ilyen nem volt még senkinek h nem jött meg a teszt meg negatív lett?:S félek..bár nőgyógyász mondta,h késhet így is,olyat is olvastam,h van akinek kimaradt 1hónap:S
2010. júl. 13. 14:57
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem volt már ilyen!bár én kb fél éve hagytam abba a gyógyszert!(de akkor is mindig megjött rendesen)!2hetet késett,csináltam tesztet is negativ lett,és a mult7en megjött!:)) várj még az orvossal!ez nm biztos h beteg vagy,v ilyesmi!
2010. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is volt ilyen, 7 évig szedtem Yadine-t. Az, hogy váltani kell, mert egy idő után nem hat, marhaság. Ez hormongyógyszer, nem idegrendszerre ható, itt nincs olyan, hogy "hozzászokás".


A tabi elvékonyítja a méhnyálkahártyát és előfordul, hogy nem vastagszik meg annyira, hogy meg tudjon jönni. Ha előírás szerűen szedtet a gyógyszert, akkor egészen biztos nem vagy terhes, főleg hogy a teszt is negatív.

2010. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ!és neked is csak 1hónap maradt ki utána megjött rendesen?vagy gyógyszert kell váltani?
2010. júl. 13. 15:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Elmentem dokihoz, csinált ultrahangot, hogy kizárja a terhességet, cisztát. Azt mondta, hogy ha a következő se jön meg, menjek vissza. Az már megjött rendben. Nem kell emiatt bogyót váltani, mondom, ez attól van, hogy nem tud eléggé mevastaodni a méhnyálkahártya, ne aggódj. Nekem 7 év alatt egyszer volt ilyen.


25/L

2010. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,aranyos vagy!
2010. júl. 13. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!