Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Durex Extra safe-ről tapasztol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durex Extra safe-ről tapasztolatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdekelné, hogy milyen tapasztalataitok vannak a Durex Extra safe-ről?

Megbízható? Tényleg nem sokat lehet benne érezni fiúként? Lehet sikosítóval használni? (Tudom, hogy alapból van rajta, de ha lehet akkor milyen fajtával?)

Köszi előre is!!



2019. aug. 21. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Égett benne mint a franc a rudam.Meg szorított.Bár van nő ahova kettő ilyet húznék magamra.

Sico60mm meg a Secura jobb.

2019. aug. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen felesleges extra safet venni. Ugyanolyan módszerrel tesztelik a legolcsóbb vékony gumikat is, és ugyanabból az anyagból gyártják.

Attól, hogy vastagabb, csak a lelked nyugszik meg, de ugyanúgy csak 97-98 százalékban működik, mint a többi.


Vízbázisú síkosítóval lehet használni. Mivel nem vagyok férfi, csak mások elmondása alapján tudok válaszolni arra, hogy mennyit lehet benne érezni. Minél vastagabb, annál kevesebbet. Nőként pedig mindegy, hogy mennyire vastag az anyag, nincs érzésre különbség. Tehát szerintem nyugodtan válassz vékonyabbat.

A kockázatot nem azzal zárod ki, hogy vastagabb gumit húzol, hanem hogy ellenőrzöd szex után, és ha szükséges, esemény utánit írattok.

2019. aug. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Petivagyok123 válasza:
Szia! Szerintem kegyetlen büdös és kényelmetlen ://
2019. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!