Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló módszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló módszert alkalmazzak?

Figyelt kérdés
A párom 1-2 havonta 1 hétre jár haza külföldről és egyikőnk se szereti a gumit. Régen szedtem Lindynette tablettát de attól sokat híztam, meg arra az egy hétre nem látom értelmét szedni.A pharmatexről megoszló véleményeket olvastam, spiralt vagy hasonlót nem szeretnék.Esetleg valami tipp ami nektek bevált?

#fogamzásgátlás #alkalmi szex #alkalmi fogamzásgátlás
2019. aug. 23. 03:36
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Pesszárium? Vagy ha nem csíp a pharmatex, akkor azt is használhattok, de mindenképoen megszakítással kombinálva.
2019. aug. 23. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a pesszárium elég érdekesen hangzik, pharmatexet még nem próbáltam, az jó lenne megszakításossal viszont barátom pont abban az egy hétben lesz itthon amikor peteérésem lesz és nem nagyon bízok benne :’(
2019. aug. 23. 03:55
 3/7 anonim ***** válasza:
2019. aug. 23. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"nem nagyon bízok benne :’("


Nem kell dugni.


Felnőtt emberek hisztiznek itt minden nap, hogy mit miért nem, pedig a megoldás egyszerű. Ha nem akarsz védekezni, nem kell szexelni sem...

2019. aug. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kombináljatok több módszert. A megszakítás + pesszárium + pharmatex együtt már biztonságos.


Egyébként egyik védekezési módszert sem azért használják az emberek, mert szeretik. Ha nem akarsz gyereket, egy picit lejjebb kell adni a kényelemből. Elég sok módszer van. Találjátok meg azt, amit a legkevésbé utáltok, de még biztonságos.

2019. aug. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves #4

Ez természetes dolog ha párkapcsolatban élő emberek szexuális kapcsolatot létesítenek egymással.

A többi válaszolónak köszönöm, végül a pesszarium+pharmatex+megszakításos módszert választottuk :)

2019. aug. 23. 12:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Én hüvelygyűrűt használok, az azért még sem spirál. Ez a lehetőség sem szimpatikus?
2019. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!