Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta, első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta, első levél vége felé járok. Menstruáció jellegű enyhe fájások, normális?

Figyelt kérdés

Most fog elfogyni az első levél és tegnap óta olyan érzésem van, mintha mensi előtt lennék. Hasam, derekam fáj egy picit és gyenge barnás folyásom van.

Aug 3án jött meg, akkor kezdtem el szedni a tablettát.


2019. aug. 23. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha elfogy a gyógyszer utana lesz a megvonasos vérzés.
2019. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt tudom.

De a szervezetem honnan tudja, hogy el fog fogyni a gyógyszer? Úgy értem a fogamzásgátló mellett nincs peteérés, nincs menstruáció. Ha 28 nappal számolok, akkor is lenne még egy hét, hogy megjöjjön.

Olyan nincs, ugye, hogy valakinél nem hat a tabletta?

2019. aug. 23. 13:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első 3 hónapban még köztesvérzés, fejfájás, rosszullét is lehet.
2019. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szervezeted még most kezd ráállni a tablettára, meg fogod szokni. Ha nagyon fájdalmas, kellemetlen érzés, akkor beszélj a nőgyógyászoddal és használj másik készítményt (mindenkinek "más jön be", előfordulhat hogy valakinek egy adott készítmény nem a legjobb választás).
2019. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mia31 válasza:
47%
Onnan fogja tudni hogy elfogyott a gyogyszer hogy nem kapja meg a szokasos napi hormonadagot, ezert kezdesz el verezni. Uristen, ti csak eszitek a gyogyszert de a sajat testetek mukodesevel nem vagytok tisztaba.....
2019. aug. 24. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mia31 - ha elolvastad volna rendesen, amit írtam, akkor tudnád, hogy még szedtem a gyógyszert, amikor a barnás folyás jelentkezett.

Tudom, hogy amikor nem szedek gyógyszert, vérzés jelentkezik.


Ha érdemi tanácsot nem tudsz adni, akkor csak azért ne írj, hogy megpróbálj másokat leoltani.

2019. aug. 25. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!