Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátló tablettát kezdek el szedni, megváltozhat a személyiségem annyira, hogy másképp tekintek majd a páromra, esetleg kiszeretek belőle?

Figyelt kérdés

2019. szept. 5. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Jézusom. NEM...!!
2019. szept. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

De.

Mivel olyan szinten tudja csökkenteni a nemi vágyat, hogy a nullamegoldást választod, a párod meg egy perverz disznó lesz, aki folyton csak szexelni akar majd (de legalább egy héten egyszer, és ez neked már nagyon sok lesz).

Jó, persze ennyire erős hatás azért ritka.

2019. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Hát, a szexualitás iránti vágyad úgy hallottam, hogy csökkenhet, tehát akkor csökkenhet a vágyad, a vonzalmad is a párod iránt. Ne szedj ilyeneket. Használjatok inkbáb gumit szerintem. Vagy pl nemtom , vannak a hormonmentes ékszítmények, na, én ezekhez nem értek, de ha most csökken a libidód, akkor szerintem váltsál. Vagy másfajta dologra, legyen hormonmentes én asszem,vagy pedig kifejezetten gumira álljatok át védekezés közben. Tehát ne bombázd a szervezeted semmi külsö ilyesmivel. Hanem maradjatok a guminál.
2019. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Itt ez a leány -tanulságos - elmeséli, hogy neki minden tünet, minden mellékhatás kijött, amikor ilyesmit szedett.


https://www.youtube.com/watch?v=DRCyQlMnkvo

2019. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Remélem nem hiszed el a 2-es és 3-as baromságait...
2019. szept. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A libidod esetleg csökkenhet, de ez se biztos nekem pl.nem csökkent tole egyáltalán. Viszont az hogy megváltoztassa a szemelyiseged az lehetetlen.
2019. szept. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%

A fogamzásgátló sokszor csökkenti a nemi vágyat, és pl. szárazságot is okozhat.

Ilyenkor az orvost kell kérdezni, hogy mit javasol.

A gumi szükségmegoldás. Akkor kell használni, ha nincs más - vagy ha félsz, hogy extra ajándékot is kaphatsz a másiktól.

2019. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!