Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik gumi jött be?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baltaarcúu kérdése:

Melyik gumi jött be?

Figyelt kérdés

Lehet hogy gumiallergiám van?

Ha felhúzom,akkor elkezd lankadni.Kifigyeltem már.Mikkel próbálkoztatok már?Ár nem számít,ami élvezetet is nyújt(vékony),és kevésbé szakad,no meg antiallergén...😉



2019. szept. 10. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Allergia az kiütésekben nyilvánul meg.

Nekem is, mióta tudom, milyen nélküle, könnyebben lankad, ha mégis használni kell.

2019. szept. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Lifestyles Skyn mellett voksolok, szinte nem is érzem, jól idomul, nem latex így büdös szaga sincs, és nekem még sosem szakadt. 29/F
2019. szept. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak latexmentes óvszerek (jó drágán), de nem attól lankad. Vagy túl kicsi méretet használsz (ha úgy érzed nagyon szorít - bár kicsit KELL hogy szorítson, hogy ne csússzon le). Valószínűleg mentális okból lankad, egyszerűen averziód van az óvszertől, illetve lehet már elkezdted magadnak bebeszélni - így egy önbeteljesítő jóslat lesz.

Rengeteg kapható, próbálgasd sorban végig. Lehet lankad, de az ember kedve még lankadtabb lenne ha beütne a crash nem kívánt terhesség, vagy betegség formájában.

2019. szept. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Continental!!
2019. szept. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En felvidékrol írok, nem tudom nálatok ugyan úgy nevezik-e. Nekem az exem volt allergiás a latexre, csípte ot. Igy probáltuk ki a SKYN ovszert. Nekem nagyon bejott. En a kéket válaszottam, az a sikosított. Annyira bejott, hogy azota is azt használom nem allergiás csajokkal is. Nincs szaga, semennyi, foleg nem eros budos latex szag. A sikosítása az valami oltári, sokáig ki is tart. A tapintása is valami nagyon finom, puha anyagnak tunik, és érzetre se olyan tipikus hulye muanyag érzeted van.


Elkuldom a szlovák linket ahol veszem.

[link] kondomov.sk/kategoria/kondomy/bezlatexove-kondomy/skyn-extra-lubricated-1ks/


A "svet" és a "kondomov" szavak kozé beszurtam egy szókozt. Torold ki.


UI. Az hogy lankad nem épp allergiás tunet. Nem lehet hogy inkább szorít az ovszer? Esetleg "kezdo" pasikat pusztán szok az elején zavarni egy szoríto szuk valami a farkukon. Kell egy kis tapasztalat, amig valaki hozzászokik az erzeshez. Haviszont viszket ís kicsit, csíp... akkor biztos allergia.

2019. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!