Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyen módon teherbe lehet esni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen módon teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
23 éves férfi vagyok. Otthon zuhanyzáskor önkielégítést végeztem majd ezután meg is mosakodtam. Majd 6-7 óra mulva szeretkeztem egy lánnyal és pár másodpercre be is raktam neki gumi nélkül. Lehetséges, hogy valamilyen úton-módon maradt egy kevés hímivarsejt a hugycsövön kívül és ennyi idő elteltével is megtermékenyítettem a lányt?

2019. szept. 16. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Miért? Egyszer már megtermékenyítetted? Egy zagyvaságot összehordani.🤦🏻‍♂️
2019. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem lesz terhes nyugi
2019. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom a 6-7 óra alatt pisiltél is, úgyhogy nem.
2019. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Esely van ra, de te nem leszel terhes.
2019. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Az első "körből" nem maradt, az kiürült, de a másodiknál már az előváladékban (örömkönnyekben) is volt spermium, amit így szépen be is juttattál, kb. mintha egyáltalán fel sem húztad volna az óvszert.

A megszakítás nem védekezés, hanem hazárdjáték.

2019. szept. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%

Honnan veszitek ezt a hülyeséget, hogy pisiléssel kiürül? OK, hogy ugyanazon a csövön távozik, de az előbàladék és a sperma nem a húgyhólyagból jön.


Egyébként igen, lehet terhes. De ezt előtte kellett volna kérdezni. Most már mindegy.

2019. szept. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Egy kis férfi anatómia 5-6-osnak:

[link]

A spermát a herék termelik, az előváladékot a Cowper-mirigyek. Tehát a Cowper mirigyben nincs sperma, az csak a húgycsőben maradhat, ami pisiléskor távozik.

2019. szept. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7:

Piros x-el jelöld be légyszi, hogy hol bújt el az a kis huncut, amelyikből a kislányom fogant. (Pisilés után, nyilván másfél napig senki se tartja vissza.)

Illetve hol lehet leadni a gyereket, mert ezek szerint engem átvertek, nem is lehettem terhes.

Köszi!

2019. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha beraktad neki gumi nélkül akkor lehet terhes milyen egyszerű.. Nem utólag kellene gondolkodni, bár neked úgyis mind1 nem te leszel terhes igaz?
2019. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!