Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetek-e, ha gyógysze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetek-e, ha gyógyszerváltásnál nem a vérzés első napján szedtem be a másik tabit, hanem a 7 nap után? és nem védekezünk egyéb módon.

Figyelt kérdés

ezt a verziót a nőgyógyász mondta, közben a betegtájékoztatón más volt :S

antibiotikumot is kell szednem jelenleg fertőzés miatt

illetve 1 gyógyszert alkohollal vettem be ...

tudom, nem volt szép


2010. aug. 6. 18:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szia! Ha a nőgyógyász javasolta, akkor az rendben van. Az antibiotikum mellé kiegészítő védekezés szükséges, az alkohol nem számít, hacsak nem dőltél ki totál és hánytad ki az egészet :)
2010. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

igazából múlt hónapban is szedtem antibiotikumot, és akkor sem estem teherbe. lehet, csak mázlim volt.

nem hánytam ki a tabit :)

2010. aug. 6. 18:43
 3/23 anonim ***** válasza:
Antibiotikum mellett kifejezetten ajánlott a kiegészítő védekezés, én nem mernék ezzel szórakozni! Mivel gyógyszert váltasz, és nem elkezded, ezért ugyanolyan, mintha a másik tablettát szednéd, csak hát ugye nem azt... Megtartod a rendes szünetet, majd elkezded szedni az új tablettát... szerintem ez így teljesen rendben van! Az antibiotikum + gyógyszer viszont nem poén! Alkohol nincs hatással a fog.gátlóra, de az antib-re nagyon is, szóval...
2010. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
köszi a választ!!!
2010. aug. 6. 21:12
 5/23 anonim válasza:
Az én foggátlóm betegtájékoztatójában az áll, hogyha úgy kezdem el szedni a gyógyszert, hogy egy másikról váltok, akkor amint elfogyott az utolsó szem abból, akkor ugyanúgy kell folytatni a szedését, mintha még mindig ugyanazt a gyógyszert szednéd.
2010. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
nekem is ezt javasolta most váltáskor a nőgyógyász. állítólag megmarad a védettség. máshol is ezt olvastam, ha így történik a váltás.
2010. aug. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

szia az utolsó válaszolót elküldtem a moderálóba...

témához hozzászólva:én 21 éves vagyok, lány, a nőgyógyászod rossz tanácsot adott! a gyógyszerről úgy kellett volna áttérni,hogy nem hagyod meg a 7nap gyógyszermentes napot, hanme a régebbi gyógyszer utolsó szemének bevétele után, a következő nap már az új gyógyszer első szemét kellett volna beszedned, ahogy gondolom az a betegtájékoztatón is van. A hónapban védekezz óvszerrel, főleg hogy antibiotikumot is szedsz. Most könnyen becsúszhat/ott egy baba ha nem védekeztél.:(

2010. aug. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
nah ez gyors volt:D le is törölték a válaszát:D 21/lány voltam uccsó válaszoló
2010. aug. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

ilyet még nem is hallottam, hogy így elkezdeni az újat szedni, hogy szünet nélkül. ez olyan, mintha el akarnád tolni a megvonásost.

én is úgy csináltam, mint te, mert nekem is így mondta az orvos. és, hogy a védettség is megmarad.

2010. aug. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

köszi az intézkedést :)

nem értem az ilyen parasztokat ... :(

sajna mindenki mást mond, de a legbiztibb a más védekezés is, oksa

köszike a hozzászólásokat

2010. aug. 11. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!