Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Müvi meddővététel hány nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Müvi meddővététel hány nap kórházzal jár?

Figyelt kérdés

Miskolcon lesz ilyen mütétem. Nem vágnak fel, hanem csak 3 kis bemetszés lesz... Még majd egyeztetek a dokimmal, csak addig is gyűjtök egy kis infót...

Milyen vizsgálatok lesznek előtte? Altatásban történik?



2019. szept. 28. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azèrt az jó lenne tudni pasi vagy e vagy nő. Ha nő akkor komplikáltabb altatásban csinálják, laporoszkópiával vagy ha az nem működik valami miatt akkor teljesen felvágják a hasad 2-3 nap kórház. Ha pasi vagy helyi èrzèstelenítèssel csinálnak egy bemetszèst, ambuláns műtèt 20-30 perc ès nem igènyel utánna kórházi tartózkodást
2019. szept. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2019. szept. 28. 11:06
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Nekem délelőtt 10 körül megcsinálták, és másnap reggel mehettem (volna) haza... ha nem kellett volna késő estig várni a zárójelentés kiadására.
2019. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Ja, és én is nő vagyok, 10 évvel ezelőtt csinálták laparoszkópiával - nálam csak 2 lyuk van (ma már egyáltalán nem látszanak): egy a köldöknél, egy pedig alatta, a bugyival takart területen.

A legrosszabb az altatás utáni másnaposság, bárhogy is innál mást, kizárólag sima vizet igyál!

2019. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Szerencsére alapból vizet iszok elsősorban....

A műtét után kell kímélő üzemmód? (Apa kérjen szabit arra a hétre?)

2019. szept. 29. 07:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem emlgethetsz, és ne mássz létréra, de amúgy semmi extra. A normál városi életvitel (autóvezetés, irodai munka, egyszerűbb kaják főzése) teljesen működik. Engem csütörtökön műtőttek, hétfőn teljesen gond nélkül dolgoztam, vásároltam, stb.

Szerintem semmi szükség nincs rá, hogy otthon legyenek veled. (természetesen ez arra az esetre vonatkozik, ha minden rendben megy, ahogy elterveztéka dokik)

2019. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!