Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 28 napos fogamzàsgàtló szedése?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 napos fogamzàsgàtló szedése?

Figyelt kérdés

Évekig 21 naposat szedtem, most külföldre kerültem és itt màsik fajtàt kaptam. 28 napos Cerelle nevezetű. Nem tudom otthon van e ez a fajta..

Azt sem tudom jól értelmezem e a leírtakat, szóval 28 napig kell szednem és a 29. Napon kezdem a következő levelet? Tehàt nincs tabletta mentes nap?

A màsik kérdésem hogy azt írja a 28 szemből nrm mind aktív, tehàt placebó is vsn benne, de a tablettàk egyformàk, nincs feltüntetve melyik az... Lehet hülyeséget kérdezek, de tényleg nem tudom.


2019. szept. 28. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha sorban szeded, akkor nem lesz baj. A 28as tabiknál 7 darab a placebó, s csak ezért vannak, hogy az ember lánya ne jöjjön ki a ritmusból.
2019. szept. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Cerelle olyan, mint nálunk az Azalia vagy a Carezette. Nincs benne placebó, mert csak gesztagént tartalmaz, nincs benne ösztrogén, nem kombinált tabletta.

Nem kell szünetet tartani a levelek között. Viszont nincs olyan jó cikluskontrollja, mint egy kombinált tablettának. Szerintem ha a kombinált bevált, és nincs valami speciális oka, hogy csak gesztagén tartalmút szedj, inkább maradj a kombináltnál...

2019. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!