Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kijukadt a gumi! :S Be is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kijukadt a gumi! :S Be is kerult sperma es nem kellene baba a hazhoz. Milyen esemeny utani tablettat javasoltok?

Figyelt kérdés

Szoval eggyut voltunk ma es kijukadt a gumi.. rendesen raktam fel es most vettem de mar keso.. be is kerult sperma szoval kellene esemeny utani tabletta. Mennyi az eselye hogy teherbe esik ha nem veszi be?

A baratnom 16 eves es nem nagyon akarom hogy valami baja legyen. Legyszi segitsetek!


2010. júl. 16. 00:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
uhh az gáz. hát elégnagy szóval érdemes lenne bevenni és nem kockáztani. szal patika és 72órás cuccos.
2010. júl. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sajnos ez nem vicc. Ilyen már velem is előfordult. semmi baj, ne legyél ideges, és holnap menjetek el a gyógyszertárba és mond meg hogy egy 72 órás gyógyszert szeretnétek venni. kb 5000-6000 ft. ha nem adnak ki akkor nőgyógyász!
2010. júl. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nagyon nagy baja lehet tole? :S meg szuz volt es ez volt neki az elso :S
2010. júl. 16. 00:41
 4/12 anonim ***** válasza:
az a baj hogy ha most kísérleteztek később még baj lehet belőle.. inkább biztosra menjetek, hogy tényleg ne legyen baba belőle. és úgy is teherbe eshet hogy most volt neki az első..
2010. júl. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát a hormonháztartását felborítja elég rendesen.
2010. júl. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

es a masik hogy en nem magyarorszagon elek hanem amerikaba.

Plan B kaphato itt. valami tapasztalat van rola?

2010. júl. 16. 00:54
 7/12 anonim ***** válasza:
ja, lehet baja, pl. h terhes lett.. és semmit nem ér, h ez volt az első.. vagy szted a szűzhártya fogamzasgatló?? escapelle, postinor.. ezeket tudom ajanlani.
2010. júl. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jah.. hat ha az kapható, akkor azt vegye be.
2010. júl. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy felborítja a hormonháztartást, nekem annakidején semmi bajom nem lett tőle, és abszolút semmi változást nem éreztem!
2010. júl. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez érdekes.A másik kérdésnél,amit kiírtál,ott azt írtad,hogy nem is volt gumi.Ha már kamuzol legalább következetesen tennéd.Mivel két kérdésben is leírták,így nem ragozom tovább,vegye be és máskor védekezni!
2010. júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!