Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idot kepes a sperma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idot kepes a sperma eletben maradni a fenekben? Ha onnan a huvejbe kerul par ora mulva lehet meg belole baba?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
És a fenékből hogy jutna át a hüvelybe?
2010. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem mert ott nincs olyan jó környezet mint a méhben, kb azonnal elpusztulnak, mivel ott salakanyag van, sok baktériummal.
2010. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha nem veszed elő de rögtön a nyelvtankönyvet, és tanulsz meg helyesen írni,akkor bizony terhes leszel nemsokára!!! :D XD
2010. febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem nincs hüvejem..csak hüvelyem XD tehát nem tudom a választ :D:D
2010. febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Képzelem ahogy a seggben előveszik a térképet, hogy: "Bazz Sanyi hol vagyunk?? Szóljatok a többieknek, hogy vissza kell menni, mert a segglyuknál rossz irányba mentünk, de már csak pár óra és odaérünk!"
2010. febr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
A sperma a fenékből átfurja magát a hüvelybe és onnan megtermékenyül és abból lessz az iagi wc-s néni :D
2010. febr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
bocsánatot kérek hogy helytelenül irtam!!!!!igy már jobb???nem nyelvtan orán vagyunk.csak választ szerettem volna kapni a kérdésemre.
2010. febr. 8. 18:35
 8/9 anonim ***** válasza:
A válasz amit hallani akarsz az hogy NEM !!!
2010. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem zárnám ki a lehetőséget, mert mi garantálja, hogy csak pár óra múlva kerül oda. Kifolyik, kenődik ide-oda, kézre rákerül, arról is kenődik. Kicsi az esély rá, de nem lehetetlen.
2010. febr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!