Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek a fogamzásgátlótól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fogamzásgátlótól vannak ezek a tünetek? Dienille- t szedek kb 8 hónapja

Figyelt kérdés
Libidó csökkenés, de ami a legjobban zavar az a hisztiség, konkrétan mindenen el tudom bőgni magam.
2019. okt. 9. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet tőle.
2019. okt. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Liz* ***** válasza:
100%
Szinte teljesen biztos, hogy ezek a gyógyszertől vannak. Nálam is probléma volt régen mikor szedtem, mondjuk nekem akadtak nagyobb gondjaim is tőle.. Ne szedd tovább, és minden visszakerül a régi, egészséges kerékvágásba.
2019. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek, abba akarom hagyni vagy váltani mert már saját magam néha utálom miatta amilyen vagyok . Szüleim pedig nem hiszik el hogy a gyogyszertol lehet ez.. Am 18 l
2019. okt. 9. 22:58
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

10000% hogy attól van.

Nekem is tönkre tette a libidóm.

Semennyire nem kívántam.

De ezen kívűl egy csomó mellékhatàs kijött rajtam, amik el is múltak ahogy abba hagytam a szedését.

2019. okt. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És váltottatok vagy abbahagytatok az egészet?
2019. okt. 9. 23:05
 6/11 A kérdező kommentje:
És kinek milyen tapasztalata volt így a fogamzásgátlokkal, mert sok ember aztmondja ez hülyeség, csak bebeszelem magamnak hogy attól van ezek a tünetek. Igaz hogy előtte is érzékeny voltam de tudtam uralni, most meg már ha csak arra gondolok hogy pl ma nem találkozunk a párommal elbőgöm magam....
2019. okt. 9. 23:11
 7/11 Liz* ***** válasza:
84%
Nálam olyannyira levitte a libidómat, hogy csaknem szakítottunk a párommal, hiszen mi sem gondoltunk először a gyógyszerre. Emellett emésztési problémáim, nálam is elviselhetetlen szorongás és szörnyű migrén is társult a dologhoz. 4 évig szedtem, és ahogy abba hagytam minden rendeződött, úgyhogy 100% hogy a gyógyszertől volt, ezek után nem is volt kérdés, hogy kísérletezgessek-e vele tovább..
2019. okt. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nálunk igazából a hisztivel van baj, hiába megfogadom hogy nem fogom csinálni, ha nem hív fel vagy akármi kis dolog robbanok. Az együttlétnel is az első pár percel van baj, már olyna is volt h szinte konyeztem úgy fájt, de sötét volt úgyhogy hálistennek nem látta. Attól h nekem rossz őt nem akarom vele büntetni.
2019. okt. 9. 23:48
 9/11 Liz* ***** válasza:
100%
Ezzel mind a kettőtöket bünteted. Most őszintén meddig tarthat egy olyan kapcsolat, ahol fáj az együttlét? Ülj le vele, beszéld meg vele, mert ez így nem lesz jó.:/ Az én párom is elfogadta, sőt inkább ő mondta a végén, hogy tegyem le a gyógyszert, van más megoldás is a védekezésre.
2019. okt. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Előtte gumival védekeztünk de azt meg nem szereti nagyon, ezért váltottam tabira.
2019. okt. 10. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!