Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fiam nadrág zsebébe a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiam nadrág zsebébe a szennyesbe találtam 3 darab kotont mit csináljak? Szóvá tegyem? A fiam 14 éves

Figyelt kérdés
2019. okt. 21. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Az hogy találtál nála óvszert azt jelenti már jól tájékozott ilyen téren, valószinűleg újat nem fog már tudni mondani neki... eltiltani meg nyilván nem fogod tudni... azt hiszem nem kell bemutatni milyen egy hormonoktól fűtött tini...
2019. okt. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Legalább használ gumit. Ha nekem lenne fiam, bár kissé korainak tartanám, hogy lefeküdjön bárkivel, amíg védekezik és nem állít haza azzal, hogy a barátnője vagy alkalmija terhes, és nem az orrom előtt szexszel, nem tennék semmit. Nem hiszem, hogy sokat tudnál tenni. Nem kell az engedélyed neki ahhoz, hogy megtegye, és ha már csinálja, valószínűleg fogalma is van a dolgokról, plusz felvilágosítás. Ha nagyon szeretnél, ülj le vele beszélni, fő a biztonság és a többi...


18/l

2019. okt. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy megjegyzem, előző tanévben orvostanhallgatók jöttek felvilágosító órát tartani, csak ott már nem a méhek szerepeltek, és ajándékba adtak mindenkinek óvszert. Nekem nem kellett, szűz vagyok, és nem alkalmiban akarom csinálni, így odaadtam osztálytársamnak, aki jól eljátszadozott (felfújta). Lehet az iskolában is valami ilyesmi volt, és csak hozzákerült.


18/l

2019. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy van nála koton, közel sem biztos, hogy szexel is:D Szerintem fiúknál ez ilyen alap hülyeség, hogy tizenpár éves koruktól kotont hordanak maguknál, "hátha", de azért nem hiszem, hogy 14 évesen csak úgy összefekszik valami lánnyal. Ha meg komoly kapcsolata lenne, gondolom tudnál róla.

De ha meg véletlen mégis szexel, akkor legalább kotonnal csinálja, az is valami.

2019. okt. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy felfújja azt felköti a karjára mint a karúszót. Vagy lufifújó versenyre készül, arra edz velük.

Vagy neked vette mert nem akar kistesót, látta este az ablakból hogy a szomszéd Kolompárék miket csinalnak, csak ezt nem akarta kimondani direktbe.

2019. okt. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, mintha egy beutalót találnál a nemibeteg gondozóba
2019. okt. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen idősen én is mindig kotont hordtam magamnál. Mert "menő". Meg lehet mutatni a haveroknak, esetleg valaki el is hiszi hogy tényleg szükségem van rá. Nagyon odébb hogy ténylegesen használtam is :D
2019. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Felizgazott? Picit?
2019. okt. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pff ... dehogy sőt ürülj neki hogy használja őket ha úgy alakul
2019. okt. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy félisten,ha csinálja valakivel!
2019. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!