Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van esély a terhességre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély a terhességre?

Figyelt kérdés
szeptember 23. -án kezdtem el szedni a raxonelle fogamzásgátlót szedés után rengeteget vereztem majd a 7 napos szunetben megint véreztem (megjött) ez mind az első levélnél volt 19. én már a 7 napos szünetből 2 nap volt hátra, de nem tudtam időben bevenni őket (2-3 ) oras csuszassokkal tudtam (neha, bevenni a rózsaszín) illetve a maradek 2 tablettat is.19. én a barátommal voltam de nem élvezett belém előváladék kerülhetett viszont belém. Lehetek terhes? köszönöm előre is.
2019. okt. 24. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. okt. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az első levelet végig szedted akkor a placebó időszakban már védett vagy elvileg. Ha nagyon aggódsz akkor az együttlét utáni 2. héten vegyél egy tesztet. A ciklusod elvileg pontosan max. 2-3 nap csúszással meg fog jönni, ha készítmény szedése mellett 4-5 napot csúszik akkor irány a nőgyógyász.
2019. okt. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a hasznos válaszokat

Előváladéktól megkisebb az esélye főleg igy gyógyszer melett, jo nincs mentség arra hogy nem idoben szedtem be oket néha, de szerintem nyújtott annyi védelmet hogy a menstruációs időben az előváladéktól ne essek teherbe. Azóta fájdogál a hasam..5 napja de észrevettem hogy ez fog.gatlo használata előtt is fenn allt nalam sokszor es nem lettem terhes, nem a terhesseg jele volt. Remélem igy plusz gyógyszer melett ez plane nrm emiatt lehet:(

2019. okt. 24. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod, ne aggódj ennyit.
2019. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!