Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A múlt hónapban kezdtem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A múlt hónapban kezdtem a gyógyszert szedni szülés után. Mennyire ad védettséget az első levél tabletta?

Figyelt kérdés
A tájékoztatóra az van rá írva hogy amíg el nem kezdem szedni a gyógyszert addig használjak más védekezési módot.Ebből azt következtetem le hogy már az első levél szedése alatt is védetnek számít a nő.(regulon)
2010. júl. 18. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyém tájékoztatóján az állt, hogy az első hét után számít "védettnek" a nő, addig egyéb kiegészítő védekezésről gondoskodni kell. Nem tudom számít-e, de diane35ről van szó.
2010. júl. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen számít köszönöm mert kb minden fogamzásgátló hasónlóan hat talán,legalább is ebből a szempontból.
2010. júl. 18. 12:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Ami ezelőtt szedtem, az csak 1 hónap után védett. Most Laurinát szedek, ez már egy hét utén hat, ha a menstruáció első napján kezded el szedni, akkor azonnal. Szóval szerintem nézd meg a tájékoztatón, ha nem vagy benne biztos, akkor pedig kérdezd a nődokit. Neten is megtalálod a gyógyszerek betegtájékoztatóit, ha esetleg nem lenne meg.

20L

2010. júl. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha 1000%-ra védett akarsz lenni, akkor várd meg a második levél első szemét. Van olyan fogamzásgátló, amire azt írják, hogy az első hét/szem után hat, de a nőgyógyászok általában azt mondják, hogy érdemes végigszedni egy levelet, biztos ami biztos. Egy kérdés: Nem szoptatsz? Nem fog átmenni az anyatejbe?
2010. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sajnos nem tudok szoptatni.Az első levél 15.szem bevétele után voltunk együtt a párommal.Ennél a gyogyszernél úgy van írva hogy addi védekezzünk mással amig el nem kezdjük szedni,szülés után meg a 7. után.
2010. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok szoptatni.Az első levél 15.szem bevétele után voltunk együtt a párommal.Ennél a gyogyszernél úgy van írva hogy addi védekezzünk mással amig el nem kezdjük szedni,szülés után meg a 7. után.
2010. júl. 20. 10:21
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem is egy hónapot nem árt kivárni. sose lehet tudni... de mindenki maga tudja... én kivártam az egy hónapot, pedig nekem is az van ráírva, h az első szemtől véd, ha a menstruáció első napján kezdem szedni... nőgyógyászok is ajánlják az egy hónapot. amúgy annyit kibír az ember, ha azelőtt bírta óvszerrel, nem?
2010. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!