Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Félek a fogamzásgátló tablettá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a fogamzásgátló tablettától?

Figyelt kérdés

Még nem élek szexuális életet,de az orvosom felírta, mert nagyon durva görcseim vannak. Nagyon ódzkodok tőle, nagyon félek a negatív mellékhatásaitól-nem való majd szexuális élet mellett, feledékeny vagyok.

84 napra adta, mit javasoltok, hagyjam utána abba? Nem akarom...



2019. nov. 17. 22:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Szóval negyedik levelet szedem

Nincs tünetem, de híztam, bár nem szeretném rafogni a gyógyszerre

Még nem élek szexuális életet de én nagyon félnek hogy gyógyszer mellett is terhes lennék, egyszerűen hiába szednem mindennap félek hogy mégis én lennék az egyetlen akinek becsuszik

Megoldás? Gyógyszer plusz gumi vagy csak ne engedjem az elelvezest (belém)?

2020. febr. 18. 18:30
 12/12 A kérdező kommentje:

Illetve #1es megcafolnam

Durva gorcseim voltak előtte, azóta pedig megszünt minden rosszullétem a tabinak koszonhetoen

2020. febr. 18. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!