Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A párommal szeretnénk Pharmate...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal szeretnénk Pharmatex tablettáról Patentex hüvelykúpra váltani,mert a Pharmatex tabi éget,csíp szeretkezés közben. De az alábbi tényleg igaz? Megtörtént már valakivel?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne,hogy valaki tapasztalta már,hogy

Patentex kúp használata mellett gombás fertőzés alakult ki nála?

Mert azt írják,hogy felboríthatja a hüvelyflórát.

Köszönöm a válaszokat.


2008. nov. 17. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nem tudok válaszolni a kérdésedre, de nekem is ez volt a Pharmatex tablettával. Nagyon durva... nem tudod miért van?
2008. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a pharmatex azért csip, mert fertőtlenitő is van benne.Az, hogy hány %ban okoz a patentex gombát nem tudom megmondani, de már én is hallottam erről. Nekem az a véleményem, hogyha tényleg túl sok nőnél problémát okozna, akkor már régen kivonták volna a forgalomból. Szerintem akinek hajlama van rá, annál meg növeli a lehetőségét, de ha rendesen tisztálkodsz, akkor nem lehet baj.
2008. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én is így gondolom egyébként.

Egyszerűen nem lehet elviselni a Pharmatexet.

Egy ideig jó volt,aztán elkezdődött az az iszonyú égető,csípő érzés.....

Nagyon rossz,ráadásul a párom is érezte...

2008. nov. 18. 08:34
 4/5 anonim válasza:
Szia! Van a pharmatex hüvelykrém is azt próbáld ki esetleg. Szerintem az a legjobb. Semmi rossz érzés nincs tőle és kényelmes is. Nekem az vált be amikor vetélés után egy darabig védekeztünk.
2008. nov. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én pharmatexet nem próbáltam, patentexet nemrég először, de annyira rossz volt utána, mindkettőnknek annyira szúrt és csípett, hogy többször biztos nem próbálkozunk, inkább maradunk az óvszernél...
2010. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!