Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes ha a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ha a barátomnak vertem de nem ment el utánna pisilt és megújjazott?

Figyelt kérdés
tudom h viccesen hangzik de nem az!már nem vagyok szűz de ha szexelek akk mindig gumival csináljuk és megnézzük h kiszakadt és ebből még nem volt probléma.de én mindig félek nagyon parázós vagyok és hiába tudom h nem lehetek de mégis bebeszélem magamnak! tabin még gondolkozok h szedjek vagy ne hallottam rolla jót is meg rosszat is!hogyan beszélhetném le magam erről h lehet valami gond??és persze h ne mondjak le a szexről!
2010. júl. 19. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hu... hát ha nem ment el, akkor nem értem mi a baj... ha meg pisilt, csak kezet mosott, remélhetőleg, hiszen ez alaphigiénia. amúgy én is parázós vagyok, pedig gyógyszert szedek, mindig mikor meg kell jönnie, halálra aggódóm magam. nem tudom mi ennek a megoldása, és most ne jöjjön senki azzal, hogy nem kell szeretkezni... nem hiszem, hogy aki kicsit is elgondolkodik azon, hogy mivel jár egy nemkívánt terhesség ne görcsölne rá, hogy mi lenne ha vele is megtörténne, hisz semmi nem 100százalék. tehát jó a fogamzásgátló, de a parázást valószínű az se szünteti meg teljesen, s azt mondom ez jó, mert felelősségtudatos vagy, belegondolsz dolgokba...
2010. júl. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ez a kézmosós dologgal az a gond kocsiba voltunk..
2010. júl. 19. 12:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom már hanyadik megujjazós előváladékozós kezes kérdés, de egyértelmű válaszom: NEM! Én még soha nem hallottam olyat hogy valaki így esett volna teherbe... nem tudom ki találta ki, de ahogy látom sokan beveszik ezt a baromságot.
2010. júl. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
első vagyok. nem értem miért kell szemétkedni. ha nem tudtok segíteni, akkor ne írjatok, azzal, hogy leordítjátok a fejét nem segítetek se neki, se másnak akivel ugyanezt teszitek. ha nem tudja a választ, akkor ez a fórum arra van, hogy megkérdezze, nem? mi meg azért, hogy ha tudunk segítsünk. ha meg nem, akkor hallgassunk, s tartsuk meg magunknak a véleményünket, mert az nem segít...
2010. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
"ha nem tudja a választ" =/= "tudom h nem lehetek"
2010. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
még most sem értem h miért kell szapulni a másikat....
2010. júl. 19. 15:50
 7/13 anonim ***** válasza:
Igyekszem normális választ adni. Én ennek a válasznak a megalkotásához a józan paraszti eszemet használtam, viszont mégis a lehető leg hasznosabb amit adni lehet: NEM VAGY TERHES!
2010. júl. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

nem értem a szemétkedések okát....mindenki tudja azt is h az előváladék is tartalmaz már spermiumokat...attól is lehet terhes egy nő...De mint a többiek én is azt mondom, hogy nem vagy terhes nyugodj meg!

Ha más nem várd meg a következő menstruációt!Ha szokott időben megjön akkor okés minden ha nem és nagyon félsz terhességi teszt vagy nőgyógyász;) akkor biztos megnyugszol majd:)

2010. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, ettől csekély az esélye hogy teherbe essen. Csomó házaspár szexxel kíván gyereket nemzeni, de még az sem minden esetben jön össze... Szóval.. Na meg a spermák levegőn elpusztulnak..
2010. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat sajnos még most sem jött meg:S:S
2010. júl. 22. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!