Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ellaone tapasztalatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaone tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudom, hogy volt már ilyen kérdés 1000 de szeretném tudni mások tapasztalatait is.

Bevettem az esemény utánit, mert a barátommal együtt voltunk és hàt elszakadt az óvszer. Nem aggódok nagyon, mert ha teherbe esnék megtartanánk, de nem pont ez a megfelelő idő egy gyerekvállalásra nálunk, mivel még nincs semmi anyagi hátterünk.

A menstruációm alapból 2 hónapja nem jött meg, mert a mellékvesém túlműködik, ezért van, hogy elmarad a tüszőrepedés.

Az esemény utánit 12 órán belül vettem be az aktus után, de már több, mint egy hét telt el és nem jött meg még mindig.

Az első 5 napban nagyon durva mellékhatásokat éreztem. Hányinger, depresszió, puffadás, de ezek ár elmúltak.

Kinek milyen tapasztalata van ezzel a gyógyszerrel? Szerintetek lehetek terhes? Mert már semmi tünetem sincs, csak kicsi alhasi görcsök mintha meg akarna jönni. Nyílván elvégzek egy tesztet majd.


2019. dec. 15. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Az esemény utáni tabletták olyan mint egy hormonális atombomba, természetes hogy felborítja a ciklusodat (de még mindig jobb mint a nem kívánt terhesség). Van akinek egyből megjön, másnak meg épp' ellenkezőleg elhúzódik. Az esetedben a mellékvese túlműködés még külön bonyolítja a helyzetet.

Az esemény után 2 héttel csinálj egy tesztet, majd egy hétre rá egy kontrollt. Ha időben bevetted a készítményt akkor valószínűleg nem vagy terhes.

Tipp: legközelebb csúcstámadás előtt vegye ki a párod egy pillanatra és ellenőrizze megvan-e még a kis spermazsák az óvszer végén. Nagyságrendekkel csökkenthető az óvszerszakadás kockázata.

2019. dec. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod! Sosem jartunk meg igy a gumival 5 ev alatt, de koszi a tippet :)
2019. dec. 15. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!