Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi kombinációja pharmatexel?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi kombinációja pharmatexel? Tapasztalatok? Tabletta, krem, vagy kup?

Figyelt kérdés
Szeretnem kiegesziteni a gumis vedekezest valamivel, tablettat szedni nem szeretnek. A kerdes hogy ez igy milyen, valakinek van-e esetleg ilyennel tapasztalat. Aggodom a nemkivant terhesseg miatt, a nyugodt tudat miatt szeretnem fokent. Koszonom elore is a valaszokat.

2019. okt. 24. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan kombinálhatod Pharmatex-el, vagy más hüvelyzselével, krémmel (előtte olvasd el a tájékoztatójukat, hogy ne legyen olajos, de a 99%-uk vízbázisú, azt használj óvszer mellett).

Ha tovább akarod növelni a biztonságot, akkor kérd meg a partnered, hogy csúcstámadás előtt vegye ki egy pillanatra és nézze meg, hogy megvan-e a kis zsákocska a végén avagy kézzel/szájjal (azaz orálisan) fejezitek be/nem az óvszerbe, hanem locsolkodva élvez el a partnered.

2019. okt. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézz utána a hormon mentes fogamzásgátlóknak.

Pesszárium vagy hüvely sapka.

De a gumi is elég biztonságos ha megfelelően használjátok és jó minőséget vesztek.

2019. okt. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a pharmatexről nem hallottam jó véleményeket. Gondolkoztál más fogamzásgátló módszerekről? Pl.: hüvelygyűrű, spirál, pesszárium stb.
2019. okt. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: Nem magában használná a Pharmatexet, hanem gumi mellé kiegészítésnek. Arra pedig teljesen jó! Anno én is volt, hogy így használtam és egyszer jól is jött, mert kiszakadt az óvszer.
2019. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Fogalmzásgátlót még nem szeretnék szedni, majd ha idősebb leszek.

A méhszájsapkánál pedig a kivételtől tartok, illetve a spirált úgy tudom, hogy csak felnőtteknek helyezik fel.

Így gondoltam, hogy ez a kettő egyban biztosabb védelmet nyújt.:)

2019. okt. 26. 13:48
 6/6 anonim válasza:

Én úgy tudom spirál 16 éves kortól felhelyezhető. (De lehet tévedek.)

Nőgyógyász helyezi fel, kb 5-10perc az egész. Ha még nem szültél akkor a 3 éves spirált fogod kapni. :)

Ne ijedj meg, a 3 év azt jelenti akkor kell cserélni, de ha 1-2 év múlva babát szeretnél bármikor eltávolítható, akár akkor is ha nem szeretnéd tovább ezt a fajta fogamzásgátlást használszni. Spirál mellett a terhesség esélye talán a legalacsonyabb.

2019. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!