Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Masculan óvszer 35 mm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masculan óvszer 35 mm?

Figyelt kérdés
Életemben először vettem Masculan óvszert, asszem type 3-as. Azt írják neten hogy 53 mm mint egy normál normál méretű, de én lemértem, mert nagyon szorított, és kételkedem benne hogy ez 53 mm lenne. Hát igazam is volt, mert csak 35 mm. Akkor miért írnak hozzá 53 mm-t? Vagy rosszul mértem esetleg? De nem hinném.
2019. dec. 16. 17:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Elsőre fel se tudtam húzni olyan kicsi, csak másodjára, de akkor is nehezen...
2019. dec. 16. 17:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég kicsit vettél, dobd ki, vegyél helyette másikat. Ha nem tudod aktus közben rendesen felhúzni az baj, mert le fog csúszni. Vegyél valami egyszerű olcsóbbat és azzal próbáld ki hogy kell helyesen használni, amire figyelj: tekerd a végéig és legyen a végén kis hely az ondónak majd.
2019. dec. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😀 Félreértés ne essék, tudom használni, csak ezt a fajtát még nem próbáltam sose, és hát nem is fogom többször.
2019. dec. 16. 18:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy mérted? Az 53 mm azt jelenti, hogy kilapítva olyan széles.
2019. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!