Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így lehet bármi probléma?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehet bármi probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Este lefeküdtem barátnőmmel, aztán egyszer arra lettem figyelmes, hogy kiszakadt az óvszer (masculan). Még soha nem volt gond, tudjuk hogy kell felhelyezni, 1 éve ezt használjuk,csak valószínűleg száraz lehetett már barátnőm.


Egyből kivettem amint észrevettem a dolgot, nem mentem el benne ez FIX.


Olyat kérdezni, hogy szerintetek mennyi az esélye, hogy bármi probléma legyen ebből tudom hülyeség, de mégis véleményeket szeretnék.


Az utolsó menstruációja március 15-20-ig tartott, és átlagoltuk a ciklusát, kb 23 nap.


Válaszokat előre is köszönöm!


19/F



2019. márc. 30. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne párázz. Nagyon kicsi a valószínűsége, h gond lesz. Persze nem tudjuk ez hányadik menet volt, vagy van-e előváladékod (mert nekem pl nincs)
2019. márc. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Első menet volt, szokott lenni előváladékom, de a menet előtt voltam wcn.

Lehet urban legend és hatalmas hülyeséget írok,de úgy hallottam hogy pisiléssel az esetlegesen húgycsőben maradt spermiumok kiürülnek.


Egyébként maximum 2-3 lökésnyi idő telt el, amíg észrevettem, hogy valami nem jó.

2019. márc. 30. 13:32
 3/5 Fiatallányka ***** válasza:
0%

Én nem akarlak ijeszgetni, de a barátnőd a napokban ovulált/ovulál.

Én az esemény utáni tablettára szavazok, ha nem akartok babát.

Csak egy javaslat!

2019. márc. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha meg nagyon nem fér bele a gyerek akkor esemenyutani(bár már lehet túl sok idő lesz lassan) nem hiszem hogy nagy a valószínűsége, bár én most nem kezem el számolni a nod ciklusát ha nem baj
2019. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jelenleg ott tartunk, hogy megvannak a szokásos tünetei, amik a menstruációja előtt szoktak lenni. Tudom a PMS tünetei nagyban megegyeznek a terhességével, de azt mondta minden ugyanolyan, mint azelőtt szokott lenni, hogy megjön neki.

Pecsételős sincsen.


Elvileg ma/holnap esedékes a menstruációja, ma nem volt semmi, de sosem napra pontos nála, van 2-3 nap eltolódás néha.


Reménykedünk a legjobbakban :(

2019. ápr. 8. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!