Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemeny utani tabletta után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bianleo kérdése:

Esemeny utani tabletta után mennyit késhet a menstruacio?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete vettem be a gyógyszert aktus után másnap délután , a menzeszem legutoljára NOvember 30 kan volt és most december 26 kan Kellet volna megjönnie azaz mára már 2 napot késik .

Kicsit aggódom segített szerintetek a gyógyszer és késhet ennyit? Csak enyhe szurkalasokat érzek . Mennyit késhet és ez normális ?


2019. dec. 28. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tabletta hatalmas dózis hormont tartalmaz, ezért késhet tőle. Felborítja a hormonháztartást.
2019. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Két nap csúszásért akkor sem kellene aggódnod ha nem vettél volna be esemény utánit. A ciklus sosem pontos akár 5-7 napot is képes eltolódni (pl. stressz hatására).

Az esemény utáni tabletta meg egy hormon atombomba (de még mindig kisebb rossz mint a nem kívánt terhesség), az a ritkább ha utána pontosan jönne meg.

Ha már eltelt két hét a "baleset" óta akkor csinálj tesztet, rá egy hétre egy kontrollt (akár megjön közben a havid, akár nem).

2019. dec. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dorottya062 válasza:
Az esemény utáni tabletta gyakorlatilag olyan mintha egy egész doboz fogamzásgátlót vettél volna be ne aggód meg fog jönni nekem is volt már rá szükségem azóta amióta beszedtem nem tudom pontosan kiszámolni hogy mikor jön meg mert hol 8napot késik hol 2 hét elteltével újra megjön. És dokinál is voltam szerinte ez normális majd egyszer újra visszaáll. Szóval ne aggódj 2 napon.
2019. dec. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat aggódtam most kicsivel nyugodtan vagyok
2019. dec. 29. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!