Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 5 napja késik a mensim, lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 napja késik a mensim, lehet hogy terhes vagyok? Még szűz vagyok, a barátom csak ujjazott (esetleg előváladék volt a kezén. ), ettől lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Amúgy most azt sem tudom, hogy melyik mensimhez kell számolni. Mert megjött egyszer rendesen még a múlt hónapban, aztán 15 nap múlva megint, szerintem a stresszhelyzet miatt (érettségi). Most ahhoz képest számoljak? Mert akkor június 30.-ig van 'ideje' megjönnie. De ha az előző 'rendeshez' számolom, akkor 5 napja késik. Terhes lehetek??? Pánikolok nagyon, légyszi ne szidjatok, hogy hülye vagyok, csak annyira félek, hogy már nem is tudok gondolkodni rendesen. :(
2010. jún. 21. 16:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
21%
Ismételjük százszor: előváladéktól is terhes lehet a lány. Gratulálok, ebből nyilván tanultál.
2010. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Szia


Elöször is nyugalom!!!!!

Azt irtad h megujjazott.Ha csak "ennyi" volt akk tuti nem lehetsz terhes.Mert az ujjából nem jön ki elöváladékxD

Ha nem tette be,nem volt aktus,nem ment el benned stb,csak megujjazott akk ne izgulj nincs semmi gáz:)

2010. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
És ha megujjazott, és előváladékos volt a farka, akkor lehetsz terhes?
2010. jún. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Nyilván nem úgy értette a kérdező, hogy az ujjából jött ki a fiúnak -.- istenem.....xD

talán előtte odaért a fiú, magához, és maradhatott rajta vmi


Amúgy nyugi, 5 nap még nem a világ vége h késik és semmiképp sem vagy sztem terhes, csak a stressz miatt késhet.

2010. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ne aggódj emiatt. Volt hasonló esetem. Először én kényesztettem a srácot és mikor már jött azt ő magának verte ki és utána ujjazott meg engem. És majd mikor haza értem kezdtem el stresszelni hogy ha véletlen maradt az ujján belőle és úgy ujjazott meg mi lesz. És nekem is késett és még jobban idegeskedtem. Aztán vagy 9 nap múlva megjött és kiderült hogy az idegeségtől volt az egész. Úgyhogy nyugodj meg!!:)
2010. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Ez az, higgy 17:00-nak, aztán ha véletlen terhes leszel majd add örökbe neki a gyereked.
2010. jún. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
persze, h nem az ujjűból jön, de sötétek vagytok.. de ha rákerül az ujjára, onnan meg az ujjával feljuttatja neki, akkor lehet terhes.. és már sokszor elmondtuk, igen, lehetsz terhes előváladéktól.. ezt mikor fogjátok már felfogni??
2010. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Senki nem írta h az ujjból jön, csak a 2. írt így, úgyhogy ne beszélj többesszámba, én pont az ellenkezőjét írtam.
2010. jún. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
nem rád értettem, éppen az, h veled értettem egyet.. :)
2010. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
am ha rendes időben, ha nem...az utolsó menzitől számolj...szal jún. 30:)
2010. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!