Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex után, második menet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Warden93 kérdése:

Szex után, második menet előtt, szerintetek elég, ha megmosakszom mind lent, mind a kezeimet?

Figyelt kérdés
Szex után, második menet előtt, szerintetek elég, ha megmosakszom mind lent, mind a kezeimet? Utána ti mernétek egyből ujjazni is akár? Gumit használunk, de én még attól is tartok, hogy hiába mosakszom meg mindenhol, félek már a 2. menetnél még a gumi felhúzástól is, hogy hiába mostam meg a kezemet, akkor is rárakódhat kívülről valamennyi sperma. Biztos az én hülyeségem, de inkább elővigyázatos vagyok. Szerintetek elég a szappanos mosdás szex után, és már lehet is folytatni ha akarod gumival?

2020. jan. 17. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elég, ha vigyázol és nem lett minden olyan

20F

2020. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne parázz,bőven elég annyi.
2020. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen elég, nem kell komplett vegyvédelmi fertőtlenítést tartani. A többség nem mos sem kezet, sem dákót (izgalmasabb ha a lány tisztogatja meg nyelvel) a spermium nem hosszútávfutó, hogy alattomosan felkúszon.

Ha leveszed az óvszert nem lesz olyan a kezed. S kívülre sem kerül, ha "rásapkázásos" módszerrel veszed fel.

2020. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jájj!

Te inkább ne szexelj szerintem!

Nehogy véletlen elszaporodj mindenki akaratán kívül!

2020. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elméletileg elég, de inkább szedj fogamzásgátlót, ha ennyiszer közösültök, mert az biztonságosabb (ha megfelelően szeded).
2020. jan. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!